Крик (театр)

Материал из Энциклопедия Днепропетровски
Версия от 19:22, 20 мая 2019; Us (обсуждение | вклад)

(разн.) ← Предыдущая | Текущая версия (разн.) | Следующая → (разн.)
Перейти к: навигация, поиск

Крик (театр).jpg

Адрес: ул. Карла Либкнехта, 1, Центр (ЦУМ)

Тел.: 32-46-18 (касса)

Театр одного актора „КРИК” – єдиний в Україні (і навіть в Європі) театр, в якому актор є і режисер вистав, і сценарист, і сценограф, і художник, і музичний редактор, і гример, і костюмер – все в одній особі – народний артист України, лауреат багатьох фестивалів та конкурсів Михайло Васильович Мельник, творчі успіхи якого це і є успіхи театру. Михайло Мельник став лауреатом Першого Республіканського конкурсу читців ім. Т. Г. Шевченка, першим лауреатом Міжнародної премії ім. Л. Курбаса, неодноразово йому присуджено звання лауреата та володаря Гран–Прі регіонального театрального фестивалю „Січеславна”. Михайла Васильовича нагороджено Орденом Української Православної Церкви Великого князя Володимира - III ступеню.

Театр засновано в 1989 році. У грудні 2009 року театр „КРИК” відзначатиме 20 років свого існування.

В репертуарі театру зараз 4 вистави: „Мутація” – за мотивами творів Ф. Достоєвського (сучасна версія); „Гріх” – За мотивами творів М. Коцюбинського (сучасна версія); „Mollis” – за повістю Ф. Достоєвського „Кроткая”. „Табу” – за мотивами повісті "Крейцерова соната" Л.Толстого (сучасна версія);

Усі ці вистави пронизані глибоким філософським, духовним осмисленням сучасності та майбутнього людства. У кожній виставі Мельника резонує Україна, її больові точки. Образи, які малює актор у своїх виставах, захоплюють, шокують, ранять душу, залишають філософські роздуми, від яких тремтиш, від них вмираєш, вони ведуть тебе через страждання, тим самим очищуючи душу. Михайло Мельник про свій театр:

“Мій театр – моя імперія, мій погляд на життя через мистецтво. Він може бути жорстким, несподіваним або ж надзвичайно добрим. Це все те, що мене наповнює. Це те, чим я живу, як я бачу цей світ. Інакше й не може бути, бо театр авторський.”

Ссылки:

Михаил Мельник про свой театр

Театр на карте

Персональные инструменты
Пространства имён

Варианты
Действия
Навигация
Инструменты