00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Новости

Наливайченко домігся в суді розслідування офшорів у владі

Відповідні документи він оприлюднив сьогодні зранку на своїй сторінці у фейсбук.

 

Попри бездіяльність і зволікання українських судів, лідер громадсько-політичного руху «Справедливість» Валентин Наливайченко та його команда домоглися рішення суду, який зобов'язав Генеральну прокуратуру розпочати розслідування причетності високопоставлених представників влади до бізнес-діяльності, зокрема використання ними для цього офшорів.

 

«Майже рік ГПУ уникала законних дій щодо перевірки представлених їй фактів, не вносячи даних до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР).

 

Тепер, згІдно з прийнятим судом рішенням, що пропонується вашій увазі, ГПУ зобов'язана зареєструвати мою заяву і внести до ЄРДР відомості про кримінальне правопорушення. Це вже поступ, враховуючи, що ще у серпні минулого року я вимагав від Генеральної прокуратури розпочати розслідування причетності депутатів від БПП до діяльності зареєстрованої на Британських Віргінських островах офшорної компанії INTRACO Management Ltd», - повідомив Валентин Наливайченко.

 

Результатів розслідування громадськість так і не дізналася, бо його не було. На додаток до своїх звернень ще від 26 серпня 2015 року, уже 16 травня цього року лідер Руху «Справедливість» додатково передав до Національного Антикорупційного Бюро, Генеральної прокуратури і парламентського Комітету з питань запобігання і протидії корупції уже нові заяви про вчинення кримінального правопорушення, вимагаючи розслідувати діяльність ще двох пов'язаних з INTRACO офшорів - Kitromi Limited i Vincenz Limited.

 

«І ось, ми маємо на руках рішення суду, а перед Генпрокуратурою стоїть серйозний виклик і випробування: розслідувати і притягнути до відповідальності владних корупціонерів, або спустити все на гальмах», - повідомив Валентин Наливайченко.


 

 

555

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости