00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Новости

Вісім з десяти українців – гомофоби, – опитування

Відповідно до результатів соціологічного опитування, яке провела компанія GfK Ukraine, 95% українців тією чи іншою мірою виступають проти одностатевих шлюбів.

Результати опитування в Україні оприлюднено до Всесвітнього дня боротьби з гомофобією та трансфобією, який відзначають 17 травня.

79,4% респондентів у віці старше 16 років відповіли, що вони проти будь-яких сексуальних стосунків між людьми однієї статі.

16% опитаних не підтримують таких шлюбів, проте вважають, що люди однієї статі мають право жити у громадянському шлюбі. Лише 4,6% українців підтримують узаконення одностатевих шлюбів.

59% респондентів, які не підтримують узаконення одностатевих шлюбів, вважають подібні стосунки аморальними та розпусними. Майже 46% опитаних не хочуть, щоб одностатевi пари подавали поганий приклад дітям. На думку 40% респондентів, це суперечить релiгiйним або церковним настановам.

Майже 25% не підтримують таких шлюбів, бо вони проти того, що при узаконенні шлюбів одностатеві пари захочуть всиновлювати дітей.

Оцінюючи своє ставлення до одностатевих стосунків, більше половини респондентів сказали, що вони взагалi не пускали би в Україну як чоловiків, які практикують секс із чоловіками, так і жінок, які практикують секс із жiнками.

Найтолерантнішими до одностатевих шлюбів виявилися респонденти у віці до 29 років, мешканці Києва та великих міст, найменш толерантними – респонденти старші 60 років, мешканці західного регіону та сіл.

Жінки у віці до 29 років виявляють вищий рівень толерантності, ніж чоловіки цієї вікової категорії. В інших вікових категоріях відмінностей між чоловіками та жінками не виявлено. Респонденти з вищою освітою частіше підтримують право людей однієї статі жити у громадянському шлюбі.

Дослідження проводили на основі Омнібусу GfK Ukraine протягом 3-23 квітня 2013 року. Загальна вибірка опитування становить 1 тис. респондентів у віці старше 16 років. Вибірка є репрезентативною для населення України за статтю, віком, регіоном проживання та розміром населеного пункту. Опитування проводилось методом особистого інтерв'ю. Максимальна похибка – 3,1%.


Джерело: ТВІ

Dnepr.com
715

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости