00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Новости

Мовний закон потребує вдосконалення – В.Янукович

Мовна політика має сприяти інтеграції в українське суспільство представників усіх етносів. Про це заявив Президент України Віктор Янукович в інтерв’ю аналітичному журналу "Україна і світ. Глобальний порядок денний 2013", створеному у співпраці The New York Times News Service & Syndicate і газети "Сегодня", передає УНН з посиланням на пресс-службу Глави держави.

"Наш пріоритет - реалізовувати таку мовну політику, яка буде продуманою і збалансованою, сприяти інтеграції в українське суспільство представників усіх етносів нашої країни", - сказав Глава держави.

За словами Віктора Януковича, прийняття актуального, сучасного законодавства у мовній сфері є дуже важливим завданням, адже проблеми, які накопичилися, не вирішувалися довгі роки. "Той закон, який був прийнятий, потребує вдосконалення. І робота в цьому напрямку ведеться", - наголосив він.

Водночас Президент підкреслив, що розвиток та повноцінне функціонування української мови має бути непорушною основою законодавства.

Як відомо, мовний закон був прийнятий Верховною Радою 3 липня і викликав ряд протестних акцій. 10 серпня мовний закон набув чинності. У деяких регіонах України місцеві ради прийняли постанови про регіональні мови. Зокрема, у Севастополі та у Донецькій області регіональною мовою стала російська.

Нагадаємо, 10 січня у Верховній Раді зареєстрували законопроект про функціонування української мови як державної та порядок застосування інших мов в Україні.

Ініціаторами законопроекту виступили нардепи Володимир Яворівський з фракції "Батьківщина", Марія Матіос з фракції "УДАР" та Ірина Фаріон з фракції ВО "Свобода".

Джерело: УНН

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости