00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Новости

Азаров призначив Вілкула відповідальним за "помітне покращення" доріг

Азаров призначив Вілкула відповідальним за "помітне покращення" доріг

"Доручаю віце-прем'єр-міністру Вілкулу взяти під особистий контроль організацію невідкладного ремонту та підготовку до планових ремонтів автошляхів. Треба разом з Міністерством фінансів розглянути стан справ у регіонах і терміново надати допомогу там, де місцевих сил недостатньо. А разом з "Укравтодором" - розробити оптимальний план-графік ремонту доріг державного значення», - зазначив Азаров.

Прем'єр нагадав, що наприкінці січня була проведена нарада з питань утримання доріг у зимовий період, за результатами якої він доручив збільшити фінансовий ресурс на утримання доріг загального користування, зокрема, на придбання посипних матеріалів, палива тощо.

У січні "Укравтодор" отримав 417 млн грн з держбюджету.

"За великим рахунком, потрібно принаймні два мільярди гривень. Тому треба сконцентрувати всі можливі ресурси, не розпорошувати їх, шукати місцеві резерви", - повідомив Азаров.

На його думку, у 2012 році була недостатньою субвенція на розбудову та ремонт доріг комунальної власності, а місцева влада не змогла мобілізувати необхідні ресурси.

"Кошти використовувались неефективно, розпорошувались на велику кількість об'єктів, тому майже ніде не вдалося досягти помітного покращення", - сказав Азаров.

Окрім того, Азаров визнав, що українськими дорогами "інколи неможливо проїхати".

"Нинішня зима остаточно доконала багато кілометрів шляхів і вулиць. Водії і пішоходи обурені станом дорожнього покриття", - сказав прем'єр.

"Руйнується дорожнє покриття на міських вулицях, комунальних дорогах, на старих автомобільних шляхах загального користування. Без сліз неможливо дивитися дорогу Київ - Одеса, на ділянку дороги Хмельницький - Чернівці. Або спробуйте проїхати від Сум до Києва", - згадав він.

"Не краща ситуація з дорогами комунального власності. Як приклад, кільцева дорога навколо Києва. Жоден обласний центр не може похвалитися гарними дорогами", - додав Азаров.

Він нагадав, що місцеві громади мають право направляти на потреби дорожнього господарства кошти субвенції на соціально-економічний розвиток території та залучати ресурси з фонду регіонального розвитку.

Азаров також доручив місцевим адміністраціям до 1 березня завершити формування переліку об'єктів будівництва та ремонту доріг комунальної власності.

Як повідомлялось, нещодавно Азаров заявив, що на створення якісного дорожнього полотна недостатньо коштів.

Нагадаємо, у серпні минулого року радник голови Державної служби автомобільних доріг України Євген Прусенко заявив, що за умови збереження фінансування на нинішньому рівні на ремонт українських доріг знадобиться 85 років.

Джерело: Українська правда

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости