00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Новости

Чеські трамваї прибули до пункту призначення

За словами начальника служби рухомого складу КП «Дніпропетровський електротранспорт» Фазила Алекберова, всі вагони пройшли повну модернізацію салону, кузова, електрообладнання у Берліні.

Вони обладнанні кондиціонерами типу «зима-літо», а кабіна водія має підігрів підлоги, сидіння та кондиціонер. Зовнішній вигляд та якісні характеристики нового придбання міста беззаперечно перевершують якість та технічний стан наявного рухомого склад, тому невдовзі городяни зможуть на собі відчути європейський комфорт. 

Фазил Алекберов говорить, що саме переобладнані у Німеччині трамвайні вагони дуже популярні у Росії та Казахстані, в деяких містах використовують виключно вагони цих моделей, адже купівля капітально відремонтованих трамваїв економічно вигідніше ніж ремонт старих.

В зв’язку з тим, що у Європі на залізничних дорогах застосовується вузька колія (1435 мм.), а в Україні – широка (1524 мм.), фахівців міськелектротранспорту чекає переобладнання трамваїв до українських стандартів, а далі декілька технічних експертиз, в тому числі у Києві, і переобладнані  чеські вагони курсуватимуть вулицями Дніпропетровська. За попередніми прогнозами їх експлуатація почнеться в березні.

 

 
Чеські трамваї прибули до пункту призначення

 

Прес-служба

Дніпропетровської митниці


Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости