00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Новости

На Монмартр та Трокадеро у Парижі навчатимуть Петриківському розпису

Монмартр та Трокадеро – це найбільш відомі культурні місця Парижу, які з захопленням відвідують туристи та парижани. Зокрема, пагорб Монмартр – найвища точка Парижа. На вершині пагорба знаходиться базиліка Сакре-Кер, одна з найпопулярніших пам'яток архітектури французької столиці. Монмартр – це улюблене місце художників, адже тут розкриваються захоплюючі паризькі пейзажі, які надихають не лише митців, а й звичайних перехожих.

Ще одним місцем, де збирається культурна еліта Парижу, є Трокадеро. Палац Трокадеро (Шайо) розташований в 16-му окрузі Парижа навпроти Ейфелевої вежі (на протилежному березі Сени). Це два величезних павільйони, що розходяться дугами в обидві сторони. Між павільйонами знаходиться майданчик, з якого відкривається найкращий вид на Ейфелеву вежу. Крім того, тут починається садово-парковий комплекс Трокадеро з драбинами і найбільшими фонтанами Парижа.

Саме в цих знакових культурних місцях Франції у рамках промо-туру «Петриківки», який проходить за ініціативи Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула, пройдуть майстер-класи з Петриківського розпису для всіх бажаючих.

Як повідомлялося раніше, у Парижі в штаб-квартирі ЮНЕСКО відкрито виставку-презентацію «Петриківський розпис – колір традиції». Вона проходитиме з 10 по 14 червня та відкрита для вільного відвідування. Виставка Петриківського розпису в штаб-квартирі ЮНЕСКО проходить в рік 10-річчя Конвенції про охорону нематеріальної культурної спадщини. Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков презентував міжнародній спільноті унікальне явище українського народного мистецтва – Петриківський розпис. У відкритті також взяв участь голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод. Презентацію відвідали понад 200 представників дипломатичних кіл з Європи та світу.

Нагадаємо, що у рамках промо-туру 6 червня Петриківський розпис було презентовано в Празі (Чехія), 16 червня «Петриківку» буде презентовано у Вроцлаві (Польща).

Dnepr.com


664

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости