00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Новости

Собчак про Табачника: Він зовсім поганий

Собчак про Табачника: Він зовсім поганийРосійська опозиціонерка Ксенія Собчак відповіла на висловлювання міністра освіти і науки,молоді та спорту України Дмитра Табачника в соціальній мережі Twitter. 

"Табачник зовсім поганий... застряг десь у році 2004, судячи з того, яке в нього про мене уявлення... Ну ок, тоді Могилянка - найкращий ВНЗ України. Зі своєю думкою і вільнодумними талановитими студентами. Порівняння - ок", - написала телеведуча у своєму мікроблозі. 

Нагадаємо, вчора на прес-конференції в Києві міністр освіти і науки, молоді та спорту України порівняв Національний університет Києво-Могилянська академія з російською світською левицею. Про Могилянку Табачник заговорив у зв'язку з позовом вузу до міністерства про захист університетської автономії. 

"Є така сумно відома російська світська левиця, яка ні співати, ні танцювати на сцені не вміє, але разом з тим скандалить на будь-яких світських тусовках, підтримуючи до себе сумнівний рівень уваги... У нас теж у вищій освіті є світська левиця - це Києво-Могилянська академія, яка весь час судиться проти вже чотирьох поспіль міністрів і завжди з одним і тим же результатом", - зазначив Табачник. 

Він додав, що ВНЗ програв у суді і цей позов до міністерства. "Позови завершуються тим, що суд відмовляє в їх реалізації у зв'язку з безпідставністю", - зазначив Табачник.

Джерело: ЛІГА.Новини

 Dnepr.com


Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости