00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Новости

18-19 квітня 2015 року відбудуться навчальні зустрічі європейської молоді під егідою ММГО "Європейський Молодіжний Парламент – Україна"

18-19 квітня 2015 року відбудуться навчальні зустрічі європейської молоді під егідою ММГО "Європейський Молодіжний Парламент – Україна"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18-19 квітня 2015 року у чотирьох містах одночасно відбудуться навчальні зустрічі європейської молоді під егідою ММГО "Європейський Молодіжний Парламент – Україна", присвячені Міжнародному Дню солідарності молоді (Global Youth Service Day).

 

Молодь Дніпропетровська, Одеси, Тернополя та Чернівців візьме участь у роботі моделі Європейського Парламенту, що проводить одна з найбільших молодіжних громадських організацій України.

 

Уже вдруге поспіль Європейський Молодіжний Парламент-Україна ініціює проведення так званого "марафону вікендів" для школярів та студентів різних регіонів України, щоправда дані вікенди не мають нічого спільного з відпочинком.

 

У рамках марафону відбудуться 4 моделі сесії Європейського Парламенту, у яких візьмуть участь понад 240 учасників з усієї України та країн Європи. Під час даних "сесій" учасники матимуть змогу відчути себе парламентарями, дебатувати на теми політик Євросоюзу та України і висунути щодо них свої власні пропозиції.

 

Загальною темою Марафону, що об'єднає обговорення у всіх чотирьох містах, стане "Пліч-о-пліч до кращої України". Головною метою заходу є ознайомлення із діяльністю Європейського Парламенту, обговорення у комітетах нагальних проблем сучасної Європи та визначення шляхів їх подолання, практика навичок володіння діловою англійською мовою.

 

Досвідчені іноземні та українські модератори будуть задіяні у ході групових обговорень представлених тематик, прояснять принципи діяльності інституцій Європейського Союзу. Темами, що будуть винесені для опрацювання, стануть проблема толерантності в українському суспільстві, «зелена» енергетика, корупція та шляхи боротьби із нею, проблеми працевлаштування для молоді та децентралізації.

 

Європейський молодіжний парламент - Україна (ЄМП-Україна) – це міжнародна молодіжна громадська організація, що представляє один із 39 національних комітетів ЄМП. Щороку ЄМП-Україна проводить 4-5 крупних міжнародних проектів, та близько 10 локальних заходів, що збирають близько 1400 юних активістів з метою спілкування на теми просування демократії в Україні та вирішення низки проблем європейського та глобального суспільства. 

Dnepr.com

745

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости