00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Новости

У нас узгоджені дії по спільному висуненню кандидатів від «Солідарності» і «Удару» - Гліб Пригунов

Об’єднання партій «Солідарність» - Блок Петра Порошенка та «Удар» почалося вже давно і це  основа для перемоги демократичних сил на місцевих виборах. Про це сказав голова секретаріату Дніпропетровської  територіальної організації партії "Солідарність" - Блок Петра Порошенка", депутат облради Гліб Пригунов під час прес-конференції.

 

«Не одну кампанію в Дніпропетровській області ми провели спільно з  партією «Удар».  У великих містам, районам, де є сильні представники «Удару», ми давно ведемо спільну політичну роботу. Це Кривий Ріг, Нікополь, Новомосковськ, багато районів області. Думаю, що Дніпропетровськ теж не стане винятком. Сьогодні у нас є ряд узгоджених позицій по спільному висуненню кандидатів як від партії «Солідарність», так і від партії «Удар» в обласні, міські, районні ради. Упевнений, що єдиний потужний демократичний кулак нарешті зафіксує перемогу демократичних сил в Дніпропетровській області, чого не було ще з часів встановлення незалежності в Україні», - сказав Гліб Пригунов.

 

За його словами політична сила ставить для себе завдання створити демократичну більшість в радах всіх рівнів Дніпропетровської області й вона відкрита для об’єднавчих процесів з іншими політичними силами та громадськими організаціями. 

 

«В Дніпропетровській ми співпрацюємо з багатьма громадськими об’єднаннями, ведемо дискусії з представниками інших політичних партій. Думаю, на кінець вересня, коли почнеться висунення кандидатів до місцевих рад,  ми вийдемо на широку коаліцію», - сказав Гліб Пригунов.

 

 

715

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости