00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Новости

Політологи назвали топ-20 українських політиків – ньюсмейкерів червня

На політичне життя країни впливатимуть Порошенко, Савченко, Тимошенко і Наливайченко

 

Агенство моделювання ситуацій (АМС) оприлюднило рейтинг 20 українських політиків, які впливатимуть на політичне життя країни у червні. Це традиційно президент Петро Порошенко, його новий прем’єр-міністр Володимир Гройсман та генеральний прокурор Юрій Луценко. Традиційно сильні позиції у лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко. «Досвідчений політик, який максимально використає «фактор Савченко» на власну користь», - йдеться у дослідженні.

 

Однак, на думку політологів важливих соціально-політичним фактором в країні стала поява Надії Савченко , яка «може стати центром групування опозиційно налаштованих до влади політиків, громадських діячів, парламентарів. В будь-якому випадку слід враховувати: щодо Савченко існують значно завищені суспільні очікування. А це означає, що є великий суспільний попит як на постать рівня Савченко, так і на її активні дії в українській політиці», - вважають експерти.

 

Індекс модельованої політичної активності (ІМПА) у червні політологи також віддають екс-керівнику СБУ Валентину Наливайченку. «Ще на початку березня він створив на платформі Антикорупційного руху громадсько-політичний рух «Справедливість» із достатньо серйозними претензіями на трансформацію в повноцінний політичний проект. Ідеї  В.Наливайченка щодо «нульової толерантність до корупції», прозорості економічної політики, створення «армії гідності», яка буде займатися адаптацією ветеранів АТО, близькі багатьом виборцям – тож соціальну нішу можна визнати обраною вдало», заявили у агенстві. На думку заступника директора Агенства моделювання ситуації Олексія Голобуцького, інтерес до Наливайченка також підігрівають чутки про його ймовірну участь на довиборах у Верховну Раду по одному з округів.

Політологи назвали топ-20 українських політиків – ньюсмейкерів червня

Окрім того, В.Наливайченко залишається політичним партнером Ю.Тимошенко. Тому в червні можливі одразу два напрями інформаційної активності В.Наливайченка:

- за вектором розкрутки власного громадсько-політичного проекту «Справедливість»;

- за вектором позиціонування в якості одного із лідерів демократичної опозиції.

 

Загалом серед найбільш очікуваних інформаційних приводів червня політологи називають вибори нового голови ЦВК, лідера фракції БПП,  анонсоване повернення в Україну політв’язнів і можливе загострення конфлікту на Сході напередодні 22 червня. 

Політологи назвали топ-20 українських політиків – ньюсмейкерів червня

 

670

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости