00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Новости

У "Свободи" з'явиться новий конкурент на націоналістичному полі

У "Свободи" з'явиться новий конкурент на націоналістичному поліСтали відомі подробиці створення соціал-націоналістичної партії. Вона буде створена на базі всеукраїнської громадської організації "Український національний союз". В основу ідеології творці нової партії обіцяють закласти три основних принципи: соціальну справедливість, авторитарний принцип управління державою, запровадження суворого антиімміграційні законодавства. Представники діючих націоналістичних партій не впевнені в успіху заходу. Про намір створити нову партію націоналістичного спрямування в суботу в Харкові заявили делегати V з'їзду всеукраїнської громадської організації "Український національний союз (УНС). "Ми вважаємо, що всі нинішні партії націоналістичного спрямування ідейно себе вичерпали,- сказав голова УНС Віталій Кривошеєв.- Тому ми починаємо підготовку до створення нової партії на базі УНС". За словами пана Кривошеєва, на даний момент УНС вирішив не звертатися до існуючих націоналістичних партій з пропозицією об'єднатися, а створити нову, "справжню партію соціал-націоналістичного спрямування".
За даними Міністерства юстиції, в Україні вже діють три партії націоналістичного спрямування "Свобода", "Конгрес українських націоналістів" (КУН) та УНА-УНСО. "Нинішня діяльність "Свободи" обумовлена політичною кон'юнктурою, а КУН і УНА-УНСО втратили організаційний потенціал для будь-яких активних дій",- вважає пан Кривошеєв. За словами лідера УНС, основний потенціал нової партії - в рядових членах вже існуючих націоналістичних організацій та партій, які "хочуть бачити ідейні підходи і готові приєднатися до нас". "Зараз ми готуємо документи для реєстрації партії в Мін'юсті",- повідомив пан Кривошеєв.
На думку народного депутата Юрія Сиротюка ("Свобода"), для створення нової націоналістичної сили знадобиться багато часу і організаційних ресурсів. "Зараз в сегменті націоналістичних сил діє близько 10 партій і організацій. Але "Свобода" конкуренції не боїться,- заявив пан Сиротюк.- Нам знадобилося 22 роки копіткої праці, щоб у Верховній Раді з'явилася наша фракція".
У свою чергу, голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко вважає, що нова націоналістична партія має шанси на успіх лише в тому випадку, якщо у неї з'явиться популярний лідер і потужна організаційна структура. "Щоб швидко про себе заявити, такій політичній силі знадобиться активний і популярний лідер, або цій команді необхідно буде певний час, щоб себе проявити",- упевнений пан Фесенко.


Джерело: ТСН

Dnepr.com
1680

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости