00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Новости

"Путч" на Банковій оскаржать у Європейському суді

"Путч" на Банковій оскаржать у Європейському судіДепутат від ВО "Свобода" Олег Махніцький заявляє, що опозиційні фракції у Верховній Раді мають намір оскаржити виїзне засідання парламенту на Банковій і прийняті нею закони в міжнародних інстанціях.
 "Ми знайдемо механізм для оскарження засідання більшості. Звичайно, є розуміння, що вітчизняні механізми недієві. Це доводить і той факт, що якийсь Пупкін з Донецька подає позов до суду щодо того засідання і дивним чином його програє. ВАСУ фактично освятив рішення, які були прийняті, а Янукович підписав закони. Але ми все одно будемо оскаржувати виїзне засідання і прийняті закони в міжнародних інстанціях", - сказав свободівець. Він зазначив, що схема по оскарженню рішень Ради, в тому числі і закону про референдум, виглядає так: позов у ВАСУ, а після поразки в обхід КС звернення в Європейський суд. Як відомо, на зборах депутатів парламентської більшості, яке пройшло 4 квітня на Банковій, 244 народних депутати затвердили рішення проводити сесії поза будівлей Верховної Ради і голосувати шляхом підняття рук. Опозиція провела своє зібрання депутатів у сесійній залі Верховної Ради. В опозиції вже заявили, що рішення, прийняті поза стінами Ради, розцінюються як спроба конституційного перевороту.
Спікер парламенту Володимир Рибак допускає, що опозиція звернеться до суду з вимогою притягти його до відповідальності за проведення засідання не в сесійній залі.

Джерело: Главком

Dnepr.com


552

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости