00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Новости

Рада ледь зводить кінці з кінцями

Рада ледь зводить кінці з кінцямиУ Верховній Раді підготували проект кошторису парламенту на 2013 рік.
Пакет документів містить доповнення з докладним переліком статей витрат на діяльність народних депутатів і матеріально-технічне обслуговування парламенту. З них випливає, що в парламенті зараз незадоволені рівнем фінансування, який передбачений у державному бюджеті на 2013 рік - 849,8 млн грн.
"Розрахункова потреба в грошах становить 1,4 млрд грн, тобто забезпечення потреби Верховної Ради становить 62%",- зазначив в пояснювальній записці до документа його автор, глава апарату Верховної Ради Валентин Зайчук.
Найбільш витратна стаття парламентського бюджету - 333,9 млн грн - це заробітна плата народних депутатів та їхніх помічників. Матеріально технічне і організаційне забезпечення діяльності Ради обійдеться держбюджету в 296,9 млн грн. В апараті парламенту стверджують, що проект кошторису на 2013 рік менш витратний, ніж торішній документ.
Водночас в пояснювальній записці до документа Валентин Зайчук просить народних депутатів "сприяти вирішенню питання" щодо збільшення бюджетних призначень на 95,1 млн грн. Ці гроші, згідно з проектом документа, будуть спрямовані на страхування життя народних депутатів, підготовку ТЕО і будівництво житлових будинків для народних депутатів і співробітників апарату парламенту, а також на інші цілі.
Передбачені витрати і на менш значущі мети. Так, у Раді вважають, що на покупку квітів їм необхідно 318 тис. грн, на скріпки, діркопробивачі, точила - 94 тис. грн на рік, на серветки для моніторів - 10 тис. грн.
Опозиція поки думає - затверджувати бюджет чи ні. "На засіданні комітету я голосував "за". Мені здається, документ економічніший за торішній - наприклад, в ньому немає капітальних витрат",- заявив перший заступник голови регламентного комітету Валерій Карпунцов. Цей документ в середу був розглянутий на закритому засіданні регламентного комітету Ради. "Дискусія була довгою, думки розділилися - документ у результаті "взяли до відома" комітетом. Це означає, що остаточне рішення по ньому буде прийматися в сесійній залі",- розповів один з членів комітету.


Джерело: ТСН

Dnepr.com
532

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...
1
zander (19-04-2013 21:59)
Нехай смокчуть буй!

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости