00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Новости

У ПР хочуть "здирати" з депутатів до 2 млн грн за блокування Ради

У ПР хочуть "здирати" з депутатів до 2 млн грн за блокування РадиНародний депутат від Партії регіонів Володимир Олійник запропонував зобов'язати народних депутатів, які беруть участь у блокуванні парламентської трибуни, в судовому порядку компенсувати державі збитки.
"Законопроектом пропонується надати право голові ВР звертатися до суду з вимогою про відшкодування збитків депутатами, які беруть участь у блокуванні трибуни. Ця сума становить до 2 млн грн на день - до неї входять зарплата народних депутатів і співробітників апарату Ради, які прийшли на роботу", - заявив Олійник.
Як зазначає нардеп, законопроектом пропонується не нараховувати зарплату народним депутатам, які перешкоджають роботі парламенту. У свою чергу, в опозиції запевнили, що матеріальна відповідальність не стане для них перешкодою.  "Ми не від хорошого життя блокуємо парламент. А від того, що більшість порушує права громадян", - заявив заступник голови фракції Батьківщина Сергій Сас. За його словами, законопроект Володимира Олійника не відповідає Конституції.  "Це спроба використати судову гілку влади як інструмент впливу на народних депутатів", - наголосив Сас.
За словами Володимира Олійника, у понеділок на засіданні фракції ПР він представить законопроект своїм соратникам. "У середу документ може розглянути комітет з питань регламенту, а вже в четвер - сесійна зала", - зазначив він.
Зазначимо, що у Компартії заявили, що підтримують ініціативу ПР. Нагадаємо, в Україні діє заборона на блокування трибуни Верховної Ради. Народним депутатам також заборонено перешкоджати роботі спікера і голосуванню своїх колег.


Джерело: ТСН

Dnepr.com
585

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости