00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Новости

В Дніпрі відбудеться Фестиваль Рівності

В Дніпрі в наступну суботу говоритимуть про «невидимих людей». Хто це такі, редакція dnepr.com вирішила поцікавитися в однієї з організаторок Фестивалю Рівності, Вікторії Наріжної.  

 

«На Фестивалі буде всього потрошку. Організатори («Інсайт» - прим.) не обмежували регіональні осередки тематикою, тому ми на місці мали змогу обрати теми, які є актуальними саме для нашого міста. В Дніпрі буде представлена дискусія про людей з обмеженою мобільністю, переселенців з акцентом на переселенках – жінках, які несуть відповідальність не тільки за себе, а і за дітей, будуть історії домашнього насильства з рекомендаціями правозахисників щодо протидії, приїдуть дівчата з «Невидимого батальйону» - це жінки в АТО. Щодо ЛГБТ тематики. Так, вона є. Але в рамках показу фільму «9 історій камінауту» з подальшим обговоренням. Ми не збираємося це приховувати, адже говорячи про дискримінованих людей зробити одних рівнішими за інших – це нонсенс».

 

З основних задач фестивалю організаторки виокремлюють дві. 1. Зробити видимими «невидимі» групи, розвінчати міфи. Наприклад, є стійке уявлення, що люди з обмеженою мобільністю живуть в своєму болісному і хворобливому світі і потребують доступності лише в лікарні і державні заклади. Але це зовсім не так. Вони ходять в кіно, розважаються з друзями, п’ють пиво, слухають рок-концерти. 2. Намітити майданчик для співпраці і взаємопідтримки дискримінованих груп, спробувати прийти до колективного вирішення гострих питань. 

 

Але проблема постала там, де її не мало б бути. Узгоджене приміщення для проведення Фестивалю (Центральна міська бібліотека, доступна для людей з обмеженою мобільністю) раптово зникло. Як пояснюють організатори, після публікації в регіональному виданні статті з заголовком «В Днепре проведут гей-парад» завідуюча бібліотеки зателефонувала і в різкій формі відмовила надати заздалегідь узгоджене приміщення для проведення Фестивалю.

 

Наразі тривають переговори, на зв’язок вийшли представники інших майданчиків Дніпра, але в них є велика проблема з доступністю для людей в інвалідних візках. Одначе координаторки фестивалю налаштовані провести подію в будь-якому разі, навіть якщо дискутувати доведеться на сходах міськради.

 

Dnepr.com

663

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости