00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Новости

На Дніпропетровщині поліцейські знайшли рекордну партію «марихуани» на 20 млн. грн.

На Дніпропетровщині поліцейські знайшли рекордну партію «марихуани» на 20 млн. грн.Рекорд: правоохоронці вилучили марихуани на 20 млн. грн. 

 

"Напередодні працівниками Сьомого управління Департаменту протидії наркозлочинності спільно із Дніпродзержинською місцевою прокуратурою проведено обшук у мешканця Дніпродзержинська", - повідомив начальник підрозділу Олег Ягольник.

 

Як виявилося, чоловік заробляв на хліб тим, що вирощував «марихуану» та продавав її наркозалежним.

 

Незаконне виробництво було поставлено на широку ногу: за результатами обшуку виявлено приміщення, обладнане вентиляцією, системами обігріву, освітлення і терморегуляції, де на момент обшуку, росло більше 30 кущів коноплі відбірного сорту.

 

Але не це стало головним трофеєм поліцейських. Ними вилучено найбільшу за останні років партію наркотиків – 200 кілограмів висушеної, підготовленої для фасування та реалізації «марихуани». 

 

Для транспортування цього об’єму правоохоронцям знадобилося декілька легкових автомобілів.

 

Господар зберігав «травичку» у бідонах, відрах, мішках та інших придатних для цього ємностях. Загалом використовувалося близько сорока ємностей.

 

На Дніпропетровщині поліцейські знайшли рекордну партію «марихуани» на 20 млн. грн.За цінами «чорного» ринку, два центнери елітної «марихуани» можуть коштувати близько двадцяти мільйонів гривень.

Як пояснив сам наркофермер, весь свій врожай він мав намір збути серед наркозалежних із Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Павлограда та Кривого Рогу. Також незаконний підприємець шукав виходи на ринок інших регіонів, зокрема в Запорізьку, Полтавську та Харківську області з метою розширення свого злочинного бізнесу.

 

Зараз відкрито кримінальне провадження за статтями 307 та 310 Кримінального кодексу України, відповідно до яких нарковиробникові може загрожувати термін ув’язнення до 12-ти років позбавлення волі із конфіскацією майна.

 

Dnepr.com 

 

 

937

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости