00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Новости

На Дніпропетровщині юнак створив модульну електростанцію, що працює завдяки течії у водоймах

Випускник Дніпропетровського відділення Малої академії наук України Михайло Литовченко – півфіналіст конкурсу наукових інновацій Tech-I GIST.

 

 

Загалом до змагання долучилося більше тисячі науковців зі 170 країн. Експерти обрали 102 перспективні розробки, серед яких і проект українця. Тепер найкращі винахідники позмагаються за можливість поїхати на Міжнародний підприємницький саміт і втілити свої проекти у життя.

 

Винахід Михайла – модульна електростанція, що працює за рахунок течії у водоймах. Вона здатна забезпечити енергією та прісною водою середнє господарство. Розробку вже відзначили експерти конкурсу Tech-I GIST. Проект Михайла обрали з-понад тисячі робіт для участі в півфіналі. Наступний етап – онлайн-голосування. Воно триватиме з 1 по 30 квітня. Кожен охочий може підтримати винахід хлопця на сайті конкурсу.

 

 

У разі перемоги науковець презентує свій винахід на Міжнародному підприємницькому саміті в американській Силіконовій Долині. Якщо проект сподобається інвесторам, дніпропетровець отримає кошти на його реалізацію.

 

Михайло Литовченко неодноразово перемагав у всеукраїнських і міжнародних конкурсах. Його розробки відзначили на наукових змаганнях у США, Нідерландах і Швеції. У 2015-му Михайло отримав золоту медаль престижного американського конкурсу проектів сталого розвитку I-SWEEEP.

 

Конкурс Tech-I GIST проходить щороку. У ньому беруть участь науковці та винахідники із країн з економікою, що розвивається.

 

Джерело: pedpresa.ua

 

Dnepr.com 

 

685

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости