00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Новости

Правозахисники та волонтери відкрили в штабі 93-ї бригади центр правової та психологічної допомоги

Правозахисники та волонтери відкрили в штабі 93-ї бригади центр правової та психологічної допомоги

Після переїзду штабу 93-ї ОМБР з смт Черкаського до Красноармійська, командування та керівництво «СІЧі» продовжить співпрацю у напрямках надання особовому складу бригади комплексної правової допомоги.

Про це під час останнього візиту до Красноармійська домовилися правозахисники ГО «Правозахисна Група «Січ» та командування 93-ї ОМБр. Підполковник Олександр Василенко радо пристав на пропозицію волонтерів, запропонувавши виділити місце в штабі і скласти графік роботи. «Юридичних проблем дуже багато. Починаючи від отримання посвідчення УБД закінчуючи узгодженням документів про поранення та псування майна. Про нагороди я взагалі не кажу.  Українська армія досі живе за документообігом цивільних часів, на кожну ситуацію треба збирати кипу документів. А отримання земельних ділянок АТОшниками – це взагалі поле некошене, ми геть нічого не знаємо» - зізнався комбриг. 

« Ми з задоволенням відгукнулись на запрошення командування героїчної частини, з якою працюємо майже рік та вважаємо за честь подальшу співпрацю з нею. А взагалі – це чи не єдиний в Україні успішний досвід такої тісної співпраці правозахисників та військових» - наголосив директор ГО «ПГ «СІЧ» Дмитро Рева. Представники «Січі» приїхали до штабу з комплексною пропозицією, що складається з наступних напрямків роботи:

- Допомога в зборі документів на отримання посвідчення УБД;

- Особисті консультації щодо навколовійськових юридичних питань (поранення, полон, втрата майна в бойових діях);

- Правова допомога з цивільних питань, що військовослужбовець не в змозі вирішити самостійно через перебування на службі в ЗСУ (кредити, розлучення, майнові питання, трудове законодавство).

Для вирішення цих проблем ПГ «Січ» домовилася про з’єднати зусилля  з приймальнею Української Гельсінської спілки з прав людини у м. Красноармійськ, юрист якої буде відвідувати штаб декілька разів на тиждень, вестиме прийом, консультуватиме бійців. Для вирішення більш складних питань, пов`язаних з отриманням УБД,  вторинною правовою допомогою чи, наприклад, з кримінальними провадженнями, залучатимуться спеціалісти «Січі», котрі регулярно приїжджають до підопічної частини.

Правозахисники та волонтери відкрили в штабі 93-ї бригади центр правової та психологічної допомоги

Також волонтери та командування знайшли порозуміння щодо більш глибокої співпраці. В рамках партнерської програми реабілітації «Форпост», воїнів відвідуватимуть кризові психологи з Психологічної кризової служби, адже підтримка під час перебування в АТО значно полегшує адаптацію, піднімає бойовий дух та мінімізує ризики по поверненню до цивільного життя. 

Особливо командуванню сподобалася нова ініціатива «Січі» - освітня програма, представлена керівником благодійного фонду «СІЧ-допомога» Юрієм Фоменко, яка дозволить навчати та перевчати воїнів затребуваним на ринку праці спеціальностям по поверненню з АТО та готувати контрактників для ЗСУ. 

Отримати детальну інформацію, щодо роботи спеціалістів «СІЧі» та «Форпосту» у м. Красноармійськ можна за тел. 056 767-39-87, 094 911-09-87, 095 865-14-19, 097 378-61-98 pgsichdnipro@gmail.com (ГО «Правозахисна группа «СІЧ») 096 839-76-17 forpost.dnepr@gmail.com (приймальня програми «Форпост»)

 

Dnepr.com

 

902

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости