00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Новости

У Кривому Розі вперше з'явиться незалежна від Вілкула телекомпанія

«Первый городской» телеканал з Кривого Рогу (Дніпропетровська область) отримав десятирічну ліцензію на кабельне мовлення. Відповідне рішення ухвалила Національна рада  на засіданні 13 серпня.

 

Старт-продюсер Дмитро Птяшко повідомив, що проект відкритий згідно одеської франшизи і пообіцяв запустити цілодобовий канал у Кривому Розі у середині вересня.

 

У коментарі «Телекритиці» Дмитро Птяшко зазначив, що актуальність проекту складно переоцінити. За його словами, у Кривому Розі, місті обласного значення, немає прямоефірного телеканалу, який би інформував місцеве населення. «Первый городской» збирається заповнити цю нішу.  «Інформпростір Кривого Рогу, незважаючи на 21 століття, залишився на рівні 1991 року. Він абсолютно не розвинений, особливо телебачення. Відповідно немає широкої громадської дискусії. Ми будемо сприяти соціалізації жителів міста. Ми намагатимемося поламати тренд провінційності», - сказав він.

 

«Основний контент нового каналу також буде в першу чергу інформаційним. Автори проекту роблять основну ставку на стрім - прямі трансляції з місця подій. В Одесі "Первому городскому" вдалося завоювати популярність саме завдяки цьому формату, тому що пряма трансляція - це можливість для глядача побачити все як є своїми очима і зробити висновки самостійно, без коментарів журналістів. Новини у нас виходитимуть щогодини. Мовлення буде переважно російською, але підсумкові тижневі новини -українською. Редакція буде невелика, але максимально ефективна, ми братимемо працівників, які володіють кількома мовами», - зауважив Дмитро Птяшко.

 

Нагадаємо, одеський проект «Первый городской» відомий, в першу чергу, своїми інформаційними випусками. У 2014 році «Первый городской» удостоївся нагороди «Телекритики» за об'єктивні регіональні новини.

 

Dnepr.com

444

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости