00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Новости

У Дніпропетровську відкрили Меморіал загиблим учасникам АТО

У Дніпропетровську відкрили Меморіал загиблим учасникам АТО

 

Гранітний меморіал висотою майже 4 метри відкрили на Краснопільському кладовищі – саме тут захоронено майже 200 тимчасово невстановлених учасників АТО. Вшанувати пам’ять героїв прийшли керівництво області, побратими та родичі загиблих, духовенство, військові та просто небайдужі мешканці області. Про це повідомила прес-служба ОДА.

«Ми зібралися для того, щоб вшанувати пам’ять тих людей, які до останньої хвилини життя боронили свою землю, боронили Україну, наш мир, наші родини, - зазначив заступник голови Дніпропетровської ОДА Святослав Олійник. – Життя кожного з цих людей – це приклад мужності, відданості, патріотизму, любові до України. Багато з них, нажаль, ще не встановлено. Наше завдання, щоб кожен загиблий боєць увійшов в історію нашої країни і це слугувало прикладом для нинішнього і наступного поколінь». 

Ініціатор створення меморіалу  - Володимир Нижник  розповів, що ідея зробити пам’ятник на честь загиблих героїв з’явилася після трагедії під Іловайськом. 

«Цей пам'ятник не зовсім традиційний – він має особливу форму та ніби обіймає загиблих. Крім того, він зроблений на підвищенні – так насипали кургани у козаків. Надалі ми плануємо поставити пам'ятники на могилу кожного героя. На даний момент близько 20 вже готові», - повідомив він. 

 Мати загиблого воїна АТО Андрія Савчука - Галина Кузьменко наголосила, що цей меморіал є тим місцем, до якого кожен зможе прийти та поклонитися героям. 

 

У Дніпропетровську відкрили Меморіал загиблим учасникам АТО

 

«Меморіал є тим місцем, до якого прийдуть та поклоняться батьки, побратими, друзі. Разом і пам’ять сильніша, і дух сильніший», - сказала вона. 

Нагадаємо, що наразі на  Краснопільському кладовищі м. Дніпропетровськ захоронено 173 тимчасово невстановлених учасників АТО. Це бійці з Дніпропетровської, Чернігівської, Львівської, Івано-Франківської, Полтавської та інших областей. 

Загалом з початку проведення антитерористичної операції до відділів судово-медичної експертизи Дніпропетровської області надійшло 837 тіл. Після проведення судово-медичного дослідження було візуально упізнано більше половини, понад 129 солдатів ідентифіковано після аналізу ДНК.


Dnepr.com

773

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости