00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Новости

Солдати ВСУ округа "Південь" отримали довідки учасників бойових дій

Солдати ВСУ округа "Південь" отримали довідки учасників бойових дій

Сьогодні у прес-центрі "Днепр Пост" відбулася пресконференція на тему правозахисту в умовах невизнаної війни. Про перемоги і плани на майбутнє розповідали Віталій Погосян і Дмитро Рева. 

Перемога номер один: визнання 114 бійців військових частин ОК "Південь" учасниками бойових дій. Загальна статистика за округом невесела - з усього "Півдня" офіційно учасниками бойових дій з усіма правовими наслідками є всього 160 військовослужбовців. 114 з них - результат двомісячної праці юристів "Січі". На теперішній час на розгляді комісії знаходяться ще 500 пакетів документів.

Солдати ВСУ округа "Південь" отримали довідки учасників бойових дій

Перемога номер два: 21 заява, що була подана у ЄСПЛ щодо бійців, що перебували в полоні як на території України, так і в Російській Федерації. Відповідачем у справах військовослужбовців 51-ї та 72-ї бригад, які деякий час утримувались за кордоном, є РФ. Як пояснив Віталій Погосян, однією з задач цих звернень є привернення уваги світової спільноти до аргументовано доведеної безпосередньої участі Росії у збройному конфлікті на Сході України. 

Солдати ВСУ округа "Південь" отримали довідки учасників бойових дій

Перемога номер три: відкриття громадської приймальні у Краматорську. Як зізнався Дмитро Рева, юристи планували займатися на прифронтовій території захистом прав військових, але побачивши катострофічну ситуацію, що склалася там з біженцями, включилися у справу. Зараз готуються документи для оскарження в судовому порядку відмов у взятті на облік як вимушених переселенців людей з Дебальцево, Авдіївки, Попасної, Вуглегірська - всіх тих районів, що потерпають від обстрілів, але де-юре не є територією АТО. 

 

Про плани: З`явилася нова і дуже болюча тема - правозахист добровольців. Прецедент формуватиметься на основі справи медика батальйону "Донбасс" Ганни Іл`ющенкової, що була поранена під час виходу з Іловайська, потрапила в полон, лікувалася у Литві, а зараз була покинута на призволяще, бо литовські медики змогли кваліфікувати ушкодження Ганни як поранення, а українські - ні. Поранений медик-доброволець навіть не має коштів на відправлення документів з Одеси до Дніпропетровська. Юристи "Січі" добиватимуться отримання мужньою жінкою статусу учасника бойових дій з усіма наступними наслідками.

Dnepr.com

625

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости