00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Новости

Рятувальники Дніпропетровщини відкрили начальний рік з підготовки волонтерів


На Дніпропетровщині розпочався навчальний рік підготовки волонтерів до спільної роботи з рятувальними підрозділами Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області. Відповідна робота проводиться у рамках Програми губернатора області «Відпочивай безпечно», з метою залучення громадського активу до спільної роботи щодо запобігання надзвичайним ситуаціям, а в окремих випадках й оперативного реагування на них.
У липні поточного року у Дніпропетровську на  виїзній  нараді з рятувальниками ДСНС Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул поставив завдання організувати взаємодію з волонтерськими організаціями в усіх областях України. На виконання цього доручення Головним управлінням ДСНС у Дніпропетровській області створено Центр взаємодії з волонтерами та волонтерськими організаціями.
Основними завданнями Центру стали налагодження дієвого публічного діалогу та ефективної взаємодії з питань безпеки у сфері цивільного захисту, забезпечення участі волонтерів у заходах з запобігання виникненню та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій  шляхом проведення інформаційно-роз’яснювальної та профілактичної роботи, надання допомоги громадянам та формування громадської культури поведінки людини у сфері безпеки життєдіяльності.
На базі навчально-методичного  центру цивільного  захисту  та безпеки   життєдіяльності Дніпропетровської області організовані безкоштовні курси навчання для волонтерів. 2 серпня поточного року у містах Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Павлоград, Нікополь розпочався відкритий навчальний процес груп волонтерів на базі курсів цивільного захисту навчально-методичного центру. До теоретичних та практичних занять запрошені більше 100 представників волонтерських організацій для підготовки у подальших профілактичних заходах щодо запобігання виникненню та в окремих випадках ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. 
Впродовж  трьох днів рятувальники разом з викладачами теоретично й практично будуть навчати волонтерів основам безпеки життєдіяльності, способам ліквідації пожежі та порядку дій в різних надзвичайних ситуаціях, а також як надавати першу долікарську медичну допомогу. Основний напрямок програми навчань з волонтерами – проведення агітаційно-масової, інформаційно-роз’яснювальної  та профілактичної роботи.
Практичні питання щодо надання допомоги в разі нещасних випадків на воді відпрацьовуються на базі аварійно-рятувальної частини на водних об’єктах ГУ ДСНС в області. Рятувальники під занять демонструють  волонтерам алгоритм дій при порятунку людини на воді.
 «Робота з волонтерами є окремим напрямком діяльності рятувальників Дніпропетровщини. Волонтери допомагатимуть у нашій професійній діяльності, зокрема, пропаганді безпечної життєдіяльності. Добровільні організації можуть долучатися до громадсько-масових заходів для проведення як профілактичних робіт із запобігання надзвичайним ситуаціям, так і в окремих випадках й ліквідації їх наслідків», - зазначив начальник Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області генерал-майор служби цивільного захисту Ігор Романюк.

За інформацією Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області
939

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости