00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Новости

На школярів Дніпропетровщини чекають позитивні зміни

У червні цього року Президент України Віктор Янукович затвердив Національну стратегію розвитку освіти в Україні до 2021 року. Ця стратегія визначила основні напрямки, пріоритети, задачі та механізми реалізації державної політики в галузі освіти. Зокрема, вже цього року на школярів Дніпропетровщини чекають позитивні зміни. З другого класу діти почнуть вивчати інформатику, а в п’ятому класі школярам запропонують до вивчення другу іноземну мову. Про це йшлося під час селекторної наради з керівниками міст та районів Дніпропетровщини, яка пройшла під головуванням керівника регіону Дмитра Колєснікова та була присвячена забезпеченню якісної та доступної освіти в регіоні.

«Забезпечення якісної і доступної освіти є одним з головних пріоритетів державної політики. За три останні роки було видано низку актів та доручень нашого Президента Віктора Федоровича Януковича, направлених на вдосконалення освітньої системи в Україні, забезпечення рівного доступу дітей до якісних знань, зміцнення авторитету викладача у суспільстві», - зазначив Дмитро Колєсніков.
Керівник регіону наголосив, що цифри за три роки роботи самі говорять за себе. За цей час в Україні створено 890 дитсадків, у тому числі на Дніпропетровщині - 85 дитячих садків. А це 214,5 тис нових місць по країні та 9 тис 197 місць по області. Закуплено за кошти держбюджету 1659 шкільних автобусів, з яких Дніпропетровщина отримала 105 автобусів. Набувають поширення інноваційні форми навчання.
З 1 вересня цього року в 874 школах усіх міст та районів Дніпропетровщини запрацювали медичні кабінети з новим обладнанням. За завданням губернатора Дмитра Колєснікова для цього з обласного бюджету було виділено 8 млн грн.
Удосконалено систему вступу до вищих навчальних закладів, основою якої залишається зовнішнє незалежне оцінювання знань. Введена електронна форма подачі документів та заяв абітурієнтів. У 2013 році кожна третя заява була подана до ВНЗ в електронному вигляді.
«На рівні країни під керівництвом нашого Президента Віктора Федоровича Януковича відбувається низка позитивних змін в системі освіти, реалізуються інноваційні ідеї щодо вдосконалення якості освіти, впровадження новітніх методик та практик. Наше завдання – створити умови для всебічного розвитку наших дітей і якісної роботи викладацького складу на місцях, забезпечення впровадження інновацій в освітній процес регіону», - зазначив Дмитро Колєсніков.
Нагадаємо, що під час серпневої конференції педагогічних працівників регіону Дмитро Колєсніков визначив три пріоритетні напрямки розвитку освітньої системи Дніпропетровщини у цьому навчальному році.
Перший пріоритет - створення нових освітніх можливостей та форматів отримання знань та навичок, у тому числі з використанням новітніх технологій, забезпечення доступу учнів та студентів до найсучасніших знань та наукових концепцій, створення мотивації для особистого розвитку молодих науковців та студентів.
Другий пріоритет – поглиблення зв’язку між освітою та провідними галузями економіки, в першу чергу - промисловим виробництвом. 
Третім пріоритетом – за порядком, але не за значенням – керівник регіону назвав виховання здорового покоління жителів області. 
Нагадаємо, 1 вересня до шкіл області в перший клас пішли понад 30 тис дітей, в 11 клас – понад 20 тис дітей. Загалом, кількість учнів у 2013/14 навчальному році складає понад 300 тис школярів, у сільській місцевості – понад 43 тис учнів.

Dnepr.com
404

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости