00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Новости

Пишаємося вами!

Пишаємося вами!
Голова облдержадміністрації наголосив, що Дніпропетровщина пишається своїми спортсменами. Протягом двох тижнів весь регіон вболівав за дефлімпійців і  радів їх перемогам. І вони не підвели, показали всім справжній приклад сили, мужності і прагнення до перемоги. Їх успіх - це місяці і роки тренувань, наполегливої роботи, найвищої напруги сил. Вони в черговий раз довели, що Дніпропетровщина - регіон-лідер, регіон переможців, регіон сильних і мужніх людей.
Влітку цього року розпочато реалізацію нової регіональної програми - «Міцне здоров'я - успішне життя». Вона спрямована на виховання здорового покоління жителів області, на впровадження здорового способу життя серед дітей та молоді.
 «Я щиро сподіваюся, що спортсмени-дефлімпійці приймуть найактивнішу участь у цій програмі, стануть її невід'ємною частиною. Адже вони - наочний, живий приклад того, що здоровий спосіб життя та заняття спортом можуть зробити людину успішною. Незважаючи на обмежені фізичні можливості, незважаючи ні на що. «Якщо ви змогли - значить, і ми зможемо»: я хочу, щоб так міркувала кожна молода людина, кожен підліток, кожен житель нашого регіону»,- підкреслив керівник регіону Дмитро Колєсніков.
Окрему вдячність Дмитро Колєсніков висловив всім тренерам і спортивним фахівцям. Їх щоденна самовіддана праця дає дійсно високі результати. Завдяки ним щорічно близько 600 спортсменів області беруть участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях серед інвалідів. З них понад 50 спортсменів стають призерами чемпіонатів світу та Європи. Щорічно вони готують більше 20 майстрів спорту України і близько 15 майстрів спорту України міжнародного класу. До складу збірних команд України входить більше 140 спортсменів області. 
«Їх робота вимагає особливої уваги, терпіння і наполегливої праці. Вони виховують у своїх спортсменах не просто професіоналів, а переможців. Адже зійти на спортивний п'єдестал може тільки лідер», - сказав голова облдержадміністрації.
Необхідно підкреслити, що Дніпропетровщина продовжує створювати умови для розвитку пріоритетних видів спорту. Тільки в цьому році в області проведено 12 навчально-тренувальних зборів збірних команд України серед спортсменів-дефлімпійців. Особливо це стосується баскетболу, плавання і дзюдо.
Крім того, заключний етап підготовки до Дефлімпійських ігор видатні спортсмени України з чоловічого баскетболу та дзюдо провели саме в Дніпропетровському обласному центрі.
«Заняття спортом важливі для кожної людини. Але особливо вони важливі для людей з обмеженими можливостями. Адже для інваліда спорт - це неймовірне джерело енергії, життєвих сил, віри в себе і в своє майбутнє. Саме тому ми хочемо, щоб кожна людина з обмеженими можливостями була у тій чи іншій мірі залучена до занятть фізичною культурою і спортом», - наголосив Дмитро Колєсніков.
В області вже близько 20 років існує Дніпропетровський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт». За весь час свого існування він випустив тисячі спортсменів. Зараз тут працюють 50 тренерів, які виховують 350 спортсменів з обмеженими можливостями. У цього центру великий потенціал розвитку. В області робиться все для того, щоб Дніпропетровщина залишалася провідним центром дефлімпійського та паралімпійського спорту в Україні.

За інформацією ОДА

Dnepr.com

461

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости