00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Новости

Увага, спека!

Відповідно до прогнозу Українського гідрометцентру, до 16 серпня на всій території України переважатиме висока температура повітря, стовпчики термометрів сягатимуть позначки +37 °С. Суттєві зміни погодних умов очікуються з 17 серпня.
 
З метою попередження виникнення небезпечних для здоров’я та життя людини наслідків впливу високої температури повітря, Державна служба України з надзвичайних ситуацій пропонує дотримуватися таких рекомендацій:
 
1. На період спеки припинити проведення масових заходів для дітей (змагання, збори).
 
2. Люди з підвищеною чутливістю до спеки мають залишатися у прохолодних або кондиційованих приміщеннях, коли сонце перебуває у своїй найактивнішій фазі (з 12:00 до 16:00).
 
3. При використанні у приміщеннях вентиляторів та кондиціонерів уникайте протягів та переохолодження.
 
4. Рекомендується вживати збільшену кількість води та інших безалкогольних напоїв для запобігання зневодненню організму. Під час спеки людина з потом витрачає велику кількість рідини та солей через шкіру та дихальні шляхи. Для компенсації втрат рідини та мікроелементів рекомендується вживати: підсолену та мінеральну лужну воду, молочнокислі напої (знежирене молоко, молочна сироватка), соки, несолодкі відвари ягід та фруктів, зелений чай. Вживання газованих напоїв необхідно обмежити. Люди похилого віку повинні часто вживати воду, не очікуючи на появу відчуття спраги. Частіше потрібно давати воду людям, які не можуть обслуговувати себе самостійно: лежачим хворим, дітям, пацієнтам зі зниженою розумовою функцією.
 
4. За можливості, обмежити фізичні навантаження, особливо під відкритим сонцем та в години найбільшої спеки. Обмін тепла в організмі людини залежить від рівнів фізичної активності, акліматизації, віку та будови тіла. Необхідно знати про підвищення ризику при фізичній активності під час спекотної погоди та симптоми теплового удару.
 
5. У житлових та службових приміщеннях рекомендується проведення щоденного вологого прибирання.
 
6. У період літньої спеки потрібно обирати одяг з легких та натуральних матеріалів, носити головні убори, а також уникати тісного одягу.
 
7. Вживати їжу, що легко засвоюється, з багатим вмістом вітамінів та мінеральних речовин, надавати перевагу овочам та фруктам, уникати вживання алкоголю.
 
Дотримуючись цих нескладних рекомендацій, Ви збережете як своє здоров’я, так і здоров’я своїх близьких.

На виконання профілактичних заходів Програми губернатора області Дмитра Колєснікова «Відпочивай безпечно» обласна влада разом із рятувальниками у зв’язку із спекою закликають громадян бути обережними та відповідально ставитись до власного життя, насамперед відпочиваючи біля води.

Варто ще раз наголосити: шановні громадяни, не купайтеся і не пірнайте у незнайомих місцях та на несанкціонованих пляжах, тим більше якщо перебуваєте у нетверезому стані. У жодному разі не залишайте дітей без нагляду. Щоб відпочинок на воді був безпечним, необхідно суворо дотримуватися правил поведінки!

Також, у зв’язку із значною спекою на території регіону вводиться п’ятий клас пожежної небезпеки, через що заборонено відвідувати лісові масиви.

Головне управління ДСНС України
у Дніпропетровській області

Dnepr.com
538

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости