00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Новости

У Дніпропетровську закрито майже всі колодязі

У Дніпропетровську закрито майже всі колодязі

На Дніпропетровщині після жорсткої критики керівника регіону Дмитра Колєснікова близько 80% оглядових колодязів вже закриті стаціонарними люками. Це в першу чергу металеві, гумові й полікерамічні люки. Інші 20% оглядових колодязів регіону закриті тимчасовими металічними та залізобетонними кришками. Не закритими на сьогодні залишається менше 1% колодязів. І роботи зі встановлення люків продовжуються. За дорученням керівника регіону Дмитра Колєснікова на Дніпропетровщині ведеться щотижневий моніторинг стану закритості оглядових колодязів області. Про це розповів заступник директора департаменту – начальник управління житлово-комунального господарства Василь Разводов.

Як зазначив Василь Разводов, на Дніпропетровщині за завданням голови облдержадміністрації Дмитра Колєснікова питання щодо закриття люків поставлено на жорсткий контроль. Губернатор поставив завдання виконати всі роботи у цьому напрямку до 15 жовтня цього року. За це відповідають керівники міст та районів. Наразі по територіях вже проведені відповідні заходи, на місцевих сесіях виділені додаткові кошти. Вже наступного понеділка будуть заслухані всі мери міст та голови районних адміністрацій зі звітами щодо виконання завдання.

«Важливо, що жителі регіону також активно підключилися до вирішення гострої ситуації з люками. Тільки за останні три місяці на гарячу лінію департаменту житлово-комунального господарства та будівництва надійшло близько 200 дзвінків від громадян, ми їх взяли на контроль. На сьогодні переважна більшість цих запитів виконана. Найближчим часом всі колодязі, про які повідомили люди, будуть накриті», - зазначив Василь Разводов.

В департаменті житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації працює цілодобова гаряча лінія ((056) 732-49-46), яка приймає звернення громадян, повідомлення про відкриті оглядові колодязі.

Також в регіоні постійно працює гаряча лінія Дмитра Колєснікова (0-800-505-600), на яку також надходять звернення. Всі звернення беруться на контроль.

Нагадаємо, що губернатор Дмитро Колєсніков у травні під час колегії облдержадміністрації жорстко розкритикував неоперативні та неефективні дії місцевих чиновників та комунальних підприємств у зв’язку з трагедією, яка сталася у Дніпродзержинську.Також під час колегії керівник регіону вніс клопотання про звільнення директора міськводоканалу Миколи Проши. Дніпродзержинський міський голова Станіслав Сафронов після жорсткої критики губернатора підписав розпорядження про звільнення директора Дніпродзержинського міськводоканалу.

Dnepr.com


676

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости