00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Новости

22 червня Дніпропетровщина відзначатиме День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

«Наш регіон був місцем важких кровопролитних боїв під час Великої Вітчизняної війни, і цю пам'ять ми повинні зберегти!», - сказав Дмитро Колєсніков. На Дніпропетровщині до Дня Скорботи у всіх містах та районах пройдуть пам’ятні заходи. Вони розпочнуться з громадської акції  «Запали свічку пам'яті». У кожному місті та районі о 4 годині ранку біля пам'ятників жертвам фашизму, меморіалів жертвам війни будуть запалені свічки пам'яті. Зокрема, у Дніпропетровську біля Монументу Вічної Слави у пам'ять про загиблих у роки Великої Вітчизняної війни учасники громадської акції запаленими свічками викладуть на майданчику слово «ПАМ'ЯТАЄМО!» та трагічну дату «1941», під звуки метронома вшанують пам'ять жертв війни хвилиною мовчання. За завданням керівника області до пам’ятників, де проходитиме акція «Запали свічку пам'яті» буде організовано підвезення бажаючих взяти участь у цій акції.
Також у всіх містах та районах області відбудуться покладання квітів до монументів та пам’ятників Великої Вітчизняної війни. А о 10-00 22 червня Дніпропетровщина приєднається до Всеукраїнської акції «Хвилина мовчання». У цей час на знак вшанування пам’яті про загиблих у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років буде зупинена робота на підприємствах, в установах та організаціях (крім тих, де встановлено безперервний режим роботи), рух громадського та приватного транспорту з подаванням відповідних звукових 
сигналів.
Напередодні відзначення Дня Скорботи для школярів проходять тематичні екскурсії в музеях. У літніх таборах організований показ кінофільмів про війну та зустрічі з ветеранами. Крім того школярі та молодь візьмуть участь у акціях "Доброго ранку, ветеране!”, "Ветеран живе поруч” та "Обеліск”. У територіальних центрах Дніпропетровської області пройдуть вечори пам’яті.

Dnepr.com


1531

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости