00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Новости

На Дніпропетровщині створюватимуться індустріальні парки для розвитку виробництва

На Дніпропетровщині створюватимуться індустріальні парки для розвитку виробництва На Дніпропетровщині йде активне створення низки індустріальних парків, які працюватимуть в Дніпропетровську, Павлограді та Кривому Розі. Цей перспективний напрямок роботи веде Дніпропетровське інвестиційне агентство. У ході наради, присвяченої створенню індустріального парку в Кривбасі, відбулося обговорення концепціі проекту. Також було розглянуто пріоритетну ділянку для розміщення парку на території міста, найбільш відповідну з т.з. географічного розташування, транспортної та інженерної інфраструктури.

Дніпропетровщина є однією з провідних областей України за показником залучення іноземних інвестицій. На сьогодні в економіку регіону надійшло понад 8 млрд дол інозмених інвестицій, причому 1,3 млрд дол - за останні роки. Кожен шостий долар, інвестований в Україну, працює в нашому регіоні. Губернатор Дмитро Колесніков підкреслює, що Індустріальні парки стануть ефективними майданчиками із залучення інвестицій в регіон.

«Необхідно продовжувати активну роботу в цьому напрямку, активно вирішувати поставлене Президентом України Віктором Януковичем завдання про підвищення інвестиційної складової в економіці. Тому створення індустріальних парків, в яких будуть створені всі умови для діяльності інвесторів - одна з найважливіших складових у посиленні інвестиційної привабливості області», - зазначає Дмитро Колєсніков. Влада регіону створює умови для відкриття нових виробництв. Зокрема, забезпечено підведення інженерних комунікацій, компанії-інвестори звільняються від пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту.

Необхідні для облаштування індустріальних парків обладнання, комплектуючі та нього, матеріали, які не виробляються в Україні, звільняються від обкладення митом. Зараз Кабінет Міністрів України розробляє зміни до податкового кодексу України, покликані встановити додаткові преференції для інвесторів, які планують приймати участь у роботі індустріальних парків.

Довідка 
Індустріальний парк - спеціальна територія, організована для розміщення нових виробництв, де підведено транспортну та інженерну інфраструктура (електро-, газо-, водопостачання і водовідведення). Компаніям, що розташують виробництва в індустріальному парку, будуть створені оптимальні умови для успішної роботи, в перспективі вони зможуть отримати низку податкових преференцій.

Dnepr.com

1104

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости