00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Новости

Рятувати життя – гарна звичка!

Рятувати життя – гарна звичка!

14 червня кожного року в усьому світі відзначають День донора крові. Із 10 червня до кінця поточного місяця на Дніпропетровщині проходитиме акція «Рятувати життя – гарна звичка! Стань донором крові!». Кожен бажаючий віком від 18до 60 років, який не має медичних протипоказань, може допомогти хворим людям, здавши власну кров та її компоненти. Для цього необхідно звернутися до обласної станції переливання крові. При собі треба мати оригінал паспорту та копію ідентифікаційного коду.

У Дніпропетровському обласному департаменті охорони здоров’я нагадують, що за добу до здачі крові забороняється прийом алкоголю, а також жирної, смаженої, гострої та копченої їжі, молочних продуктів, яєць та масла. Донорам рекомендовано вживати солодкий чай, хліб, сухарі, сушки, відварні крупи, макарони на воді без масла, соки, морси, компоти, мінеральну воду, овочі та фрукти. Також людина не може здавати кров під час хвороби (температура, нежить, головний біль). Перед здачею крові всі донори проходять обов’язкові медичні обстеження.

Дніпропетровська обласна станція переливання крові (Дніпропетровськ, вул.Героїв Сталінграду, 17) працює щодня з 8.00 до 13.00, окрім вихідних та святкових днів. Дізнатися більш детальну інформацію щодо донорства можна за телефонами цього медзакладу: 740-30-10, 745-23-82, 745-30-56, 745-22-17.

Dnepr.com


498

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости