00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Новости

Не можете закрити люки – будете закривати за собою двері

Не можете закрити люки – будете закривати за собою двері Керівник регіону Дмитро Колєсніков жорстко розкритикував неоперативні й неефективні дії місцевих чиновників та комунальних підприємств щодо вирішення питання відкритих люків Одним із головних питань, які були винесені на колегію облдержадміністрації, стала проблема відкритих люків. Губернатор жорстко розкритикував неоперативні та неефективні дії місцевих чиновників та комунальних підприємств. У зв’язку з трагедією, яка сталася у Дніпродзержинську, були заслухані доповіді місцевої влади, керівників комунальних служб, також свою оцінку дали правоохоронні органи. Під час колегії керівник регіону вніс рекомендацію про звільнення з посади директора Дніпродзержинського міськводоканалу Миколи Проши.

«Дніпродзержинська трагедія не може залишити байдужим жодного керівника територій та комунальних установ регіону. Зрозуміло, що люки самі по собі нікуди не зникають, – існує проблема крадіжок. Але я бачу і недоопрацювання в оперативному реагуванні місцевої влади. Я вважаю незадовільною роботу окремих керівників територій. І не виключено, що будуть ще кадрові рішення», - зазначив Дмитро Колєсніков. - Після трагедії у Дніпродзержинську пройшов вже місяць, але за цей час підприємство «Міськводоканал» пальцем об палець не вдарило для того, щоб виправити існуючу проблему відкритих люків! Тому я вношу на розгляд колегії пропозицію щодо рекомендації міськвиконкому Дніпродзержинська про звільнення про звільнення директора директора міськводоканалу Миколи Проши»

Губернатор наголосив, що проблема люків – комплексна. І вирішувати її треба спільними діями місцевої влади та правоохоронних органів. Треба широко застосовувати нові люки, виготовлені за антивандальними технологіями. Але сьогодні пріоритет – оперативне реагування місцевої влади та комунальних служб на наявність смертельної загрози внаслідок відкритих каналізаційних колодязів. За завданням керівника регіону Дмитра Колєснікова у травні була створена робоча комісія, яка проаналізувала стан закритості люків у Дніпродзержинську та в області. І результати її роботи свідчать про незадовільний стан справ на окремих територіях.

Губернатор доручив головам райдержадміністрацій та міським головам негайно створити постійні комісії та організувати систему моніторингу стану люкового господарства.

«Я вважаю незадовільною роботу окремих керівників територій. Залишаються незакритими люки. А для того, щоб ви почали діяти, потрібно тричі провести моніторинг! Це неприпустимо», - підкреслив Дмитро Колєсніков.

Під час колегії директор департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Олексій Бурік доповів, що комісія тричі проводила моніторинг люків у Дніпродзержинську.

«Насторожує той факт, що тільки моніторинг робочої групи дав поштовх до дієвих кроків у м.Дніпродзержинську щодо приведення оглядових колодязів до безпечного стану. Варто зазначити, що підприємства-утримувачі оглядових колодязів, такі як "Дніпродзержинськтепломережа”, ТОВ "Теплосервіс”, Дніпродзержинське УЕГГ, ПАТ "Укртелеком” включилися до роботи по накриттю своїх колодязів, а підприємство КВП ДМР "Міськводоканал” (директор підприємства Проша Микола Андрійович) не вжило жодних дієвих заходів для утримання водо-каналізаційних мереж в належному стані. Жоден з тих оглядових колодязів, які були виявлені під час моніторингу, не був закритий КВП ДМР «Міськводоканал», - наголосив Олексій Бурік. Упідтвердження на колегії було представлено фотозвіт. Окрім того, як повідомила прокурор області Наталія Марчук, під час досудового розслідування причин трагедії, яка сталася у Дніпродзержинську, виявлені підозри щодо двох працівників КВП ДМР "Міськводоканал” Дніпродзержинська. На даний час судом задоволено клопотання про їх відсторонення від виконання своїх обов’язків.

Губернатор був жорстким і щодо реагування на звернення громадян з питань відкритих люків. «Терміново закрийте всі відкриті колодязі! Я звертаюсь і до керівників підприємств водоканалізаційного господарства, які присутні на нараді – яких вказівок ви ще ждете? Хто хоче бути наступним? В стислий термін передбачте виділення коштів для закупівлі та встановлення люків!», - наголосив керівник регіону. - Коли мова йде про безпеку наших дітей, відповідальність керівників територій та комунальних підприємств буде персональною, а кадрові рішення – жорсткими та рішучими. Не можете владнати справи – вставайте з ранку, сідайте за кермо та перевіряйте всі люки особисто. Не можете закрити люки – будете закривати за собою двері!», - підкреслив Дмитро Колєсніков.

Проблема відкритих люків – це питання й роботи правоохоронних органів. За дорученням губернатора в регіоні проводиться робота з підприємствами, які приймають металобрухт, ведеться робота з населенням.

Зокрема, перевірки провела прокуратура - у Дніпродзержинську виявлено 8 пунктів прийому металобрухту, які працювали без ліцензії. Причому в одному з них була виявлена кришка від люку. Також у Дніпродзержинську для контролю за цією ситуацією створені мобільні групи з представників правоохоронних органів. Проте губернатор поставив жорсткі вимоги терміново скласти повну картину щодо кількості пунктів металоприйому та детально відслідковувати виконання заборони на прийнятті кришок з оглядових колодязів.

Dnepr.com

369

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости