00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Новости

Безкоштовна перевірка на ВІЛ у Дніпропетровську

Безкоштовна перевірка на ВІЛ у ДніпропетровськуУ Дніпропетровську працюють 8 кабінетів «Довіра», де кожен бажаючий анонімно та безкоштовно може здати аналізи на антитіла до ВІЛ та отримати консультацію лікаря. Про це під час прямої лінії повідомила  головний  спеціаліст  департаменту охорони здоров'я міської ради  Юлія Колосова. «У кабінетах «Довіра» Бабушкінського, Ленінського та Індустріального районів, хворі також мають змогу отримати антиретровірусні препарати. Для профілактики СНІДУ серед вагітних жінок, які вживають наркотики у місті діє програма надання медичної допомоги на базі 1 пологового будинку. Такі жінки знаходяться під наглядом нарколога, їх безкоштовно забезпечують необхідними препаратами для безпечного протікання вагітності», - зазначила Юлія Колосова. Вона також додала, що для наркозалежних працюють 5 кабінетів замісної підтримуючої терапії, із них 4 - на базі обласного наркодиспансеру, один – на базі міського Центру профілактики та боротьби зі СНІДом. Там надають консультації і лікують за допомогою замісної терапії, яка дозволяє подолати наркотичну залежність.
  Завідувач міським центром профілактики та боротьби зі Снідом Олена Ліснича нагадала, що згідно зі статистикою більше третини ВІЛ-інфікованих не звертаються за допомогою до лікарів. «Це призводить до швидкого прогресування хвороби. Люди повинні розуміти, що виявлення ВІЛ-інфекції на ранніх стадіях та своєчасна підтримуюча терапія подовжує життя», - додала Олена Ліснича.
  На сьогодні у місті діє програма протидії розповсюдженню соціально-небезпечних хвороб у Дніпропетровську на 2013-2016 роки. Вона спрямована на профілактику та лікування  соціально-небезпечних хвороб, покращення якості життя хворих та їх сімей, забезпечення лікування, догляду і підтримки.

Джерело: dniprorada.gov.ua

Dnepr.com


356

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...
1
Dmitrii (23-05-2013 16:49)
это ложь. забор крови и регестрация на проверку бесплатно, а само лабораторное иследование на вич стоит около 5000 гривен. это минимум.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости