00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Новости

Цього року в Покровській кінноспортивній школі буде збудовано новий закритий манеж для конкуру

Цього року в Покровській кінноспортивній школі буде збудовано новий закритий манеж для конкуру

Кінна школа у Покровському районі бере свій початок ще з 1970 року з секції, яка була створена при колгоспі «Перемога». Саме у той рік на Покровському стадіоні було проведено чемпіонат України з кінного спорту, і аграрії загорілися ідеєю навчати своїх дітей кінній їзді. Вже з перших років свого існування школа зарекомендувала себе як справжній лідер у цьому спорті - у 1971 році вихованець школи Леонід Сергієнко став чемпіоном України. З тих пір юні спортсмени Покровської кінноспортивної школи неодноразово ставали чемпіонами країни, у складі збірної України завойовували призи на міжнародних турнірах.

За понад 40 років свого існування технічна база школи значно застаріла, приміщення потребують реконструкції. Минулого року у рамках соціального партнерства з ТОВ «Україна» було капітально відремонтовано північне крило кінноспортивної школи, де знаходяться стайні для 20 коней.

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков під час наради з реконструкції кінної школи наголосив, що одна із складових гармонійного виховання дитини - це залучення її до зайняття спортом. Особливу увагу вихованню молодого покоління приділяє Президент України Віктор Янукович. В рамках нової соціальної ініціативи Президента України «Кожній дитині - всебічний розвиток» по всій Україні встановлюються нові спортивні майданчики, розширюється мережа спортивних секцій, реконструюються спортивні комплекси.

Цього року також будуть продовжені роботи з реконструкції Покровської кінної школи – комплекс отримає новий закритий манеж для конкуру (для подолання перешкод верхи на коні).

«Кінний спорт - це не просто спортивне виховання дитини. Це уроки спілкування з природою, турботи, це розвиток почуття відповідальності перед своїм вихованцем. І для 50-ти нинішніх учнів цієї школи на все життя сформується особливий світогляд і особливе ставлення для оточуючого світу», - сказав Дмитро Колєсніков.

Основною діяльністю Покровської ДЮКСШ є кінний спорт, оздоровча, фізична підготовка дітей, підлітків та молоді. Основна увага у школі приділяється гармонійному розвитку особистості, фізичній підготовці, зміцненню здоров’я дітей, підлітків, молоді, розвитку їх обдарувань та здібностей.


Dnepr.com
390

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости