00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Новости

Дмитро Колєсніков: "Голос громадян має бути почутим."

Дмитро Колєсніков: "Голос громадян має бути почутим."

Дмитро Колєсніков зазначив, що необхідно не просто ліквідувати звалища сміття, а й ліквідувати причини їх виникнення.

«Необхідно акцентувати увагу на розвитку екологічної культури жителів області, проводити широку роз’яснювальну компанію в містах та районах. Проте, у першу чергу, необхідно всі міста та райони Дніпропетровщини забезпечити достатньою кількістю сміттєвих баків та налагодити їх своєчасне вивезення. Переконаний, що якщо у людини є альтернатива: викинути сміття в урну, або на землю - вона обере перший варіант», - зазначив Дмитро Колєсніков.

Голова облдержадміністрації наголосив, що особливо гостро стоїть питання налагодження системи прибирання сміття у Вільногірську, Дніпродзержинську, Новомосковську та Павлограді.

Також губернатор поставив завдання приділити особливу увагу ліквідації сухостою. Дмитро Колєсніков наголосив, що на «Гарячу лінію губернатора» протягом 3-х місяців цього року надійшло 182 звернення з питання ліквідації сухостою та 167 звернень щодо ліквідації стихійних звалищ та вивозу побутового сміття.

«Як тільки гальмується робота на місцях, люди звертаються до мене. Відтепер вектор роботи зі зверненнями громадян змінено – перевірятися буде не просто робота, яка проводиться на територіях, а, в першу чергу, корисний коефіцієнт її дії», - наголосив очільник регіону.

Дмитро Колєсніков доручив керівникам міст та районів терміново організувати роботу з благоустрою населених пунктів, а департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації тримати питання на постійному контролі, здійснювати виїзди на місця та перевіряти стан справ.

 

Dnepr.com
1266

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости