00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Новости

Кабмін передбачив на реконструкцію СК «Метеор» у Дніпропетровську 72,4 млн грн

Кабмін передбачив на реконструкцію СК «Метеор» у Дніпропетровську 72,4 млн грн

Кабінет Міністрів України затвердив перелік об'єктів будівництва, реконструкції, капітального ремонту спортивних споруд і фізкультурно-спортивної інфраструктури та організаційних заходів на 2013 рік на загальну суму в 200 млн грн у рамках підготовки та проведення в Україні фінального турніру Чемпіонату Європи з баскетболу 2015 год.

Згідно з розпорядженням найбільша сума коштів (72,4 млн грн) цього року буде спрямована на проектування та реконструкцію будівлі універсально-видовищного спортивного палацу «Метеор» у Дніпропетровську.

«Реконструкція спортивного комплексу забезпечить спортсменів Дніпропетровщини та спортсменів з інших областей тренувальними майданчиками під час проведення Євробаскету-2015. Також буде збільшена кількість глядацьких місць до 6 тисяч. Наразі вже проведені інженерно-геодезичні роботи та завершуються роботи з обстеження фундаменту, будівлі, мереж та обладнання спортивного комплексу», - сказав Дмитро Колєсніков.

Загалом на реконструкцію СК «Метеор» передбачено виділити до 2015 року 200млн грн.

Як повідомлялося раніше, на Дніпропетровщині до Євробаскету-2015 буде збудовано сучасну багатофункціональну арену та нову тренувальну базу. А також будуть збудовані нові термінали та злітно-посадкові смуги Дніпропетровського аеропорту, продовжена реконструкцій доріг міст та районів області.

На проектування та будівництво тренувальних баз по Україні цього року з державного бюджету буде виділено 16,9млн грн. Зокрема, Дніпропетровській області цього року Розпорядженням КМУ передбачено виділити на будівництво тренувальної бази 14,4 млн грн.

Довідково:

Євробаскет-2015 буде проходити у шести містах України:

- груповий етап змагань - у Харкові, Одесі, Львові та Києві;

- півфінальні - у Дніпропетровську, Донецьку

- фінальні ігри – у Києві.

Змагання триватимуть 20 днів. За цей час відбудеться 90 матчів, у яких змагатимуться 24 національні збірні країн Європи.


Dnepr.com 
1749

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости