00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Новости

Мережа Малої академії наук Дніпропетровщини буде розширена

Мережа Малої академії наук Дніпропетровщини буде розширена

У 2013 році мережа Малої академії наук Дніпропетровщини буде розширена. До роботи МАНу буде залучено 9 вищих навчальних закладів регіону, що дозволить працювати 59 секціям з різних наукових напрямків. Також цього року буде відкрита нова секція з біотехнологій. Проект розширення мережі Малої академії наук був обговорений під час засідання Громадської ради, яке пройшло за участі губернатора Дмитра Колєснікова. На засіданні обговорювалися питання розвитку системи освіти Дніпропетровщини.

 

Губернатор Дніпропетровщини Дмитро Колєсніков поставив завдання департаменту освіти та науки облдержадміністрації розробити проект з розширення мережі Малої академії наук, який би передбачав створення філій МАН у містах та районних центрах області. Це дозволить обдарованим дітям, які прагнуть займатися наукою, більш детально вивчати улюблені предмети та отримати перші знання про розроблення власних наукових проектів.

«Мала академія наук – це дієвий майданчик для юних науковців, що дозволяє ще зі школи долучитися до «великої» науки, розробити власний науковий проект, який буде корисним для регіону. Розширення мережі МАНу – це вагомий внесок у виховання наукової еліти Дніпропетровщини та України», - зазначив Дмитро Колєсніков

За результатами 2011-2012 навчального року в області в 3 рази зросла кількість слухачів Малої академії наук з 956 до 2,9 тис. Наразі до роботи МАНу залучено 5 вищих навчальних закладів.

1441

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости