00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Новости

Дмитро Колєсніков: «Армія робить з нас справжніх чоловіків»

Дмитро Колєсніков: «Армія робить з нас справжніх чоловіків»

Дмитро Колєсніков, який сам у минулому проходив армійську службу у повітряно-десантних військах,  взяв участь в урочистому параді десантних військ та вручив обласні нагороди кращим десантникам. Губернатор під час візиту до підрозділу ознайомився з умовами служби та навчання десантників. В урочистостях також взяли участь ветерани Великої Вітчизняної війни та учні випускних класів – майбутні солдати.

 

Губернатор зазначив, що знаковим є те, що цього дня в одній із найкращих військових частин області зібралося три покоління чоловіків – ветерани Великої Вітчизняної, які пройшли крізь вогонь війни заради миру, десантники, які сьогодні охороняють спокій і свободу, і ще зовсім юні хлопці, які тільки готуються вступити до лав Збройних Сил України.

25-та окрема Дніпропетровська повітрянодесантна бригада є унікальною за своїм призначенням та озброєнням. Вона спеціалізується на діях у тилу противника. Бригада може десантуватися у повному складі з технікою та особовим складом для виконання отриманого завдання. Губернатор, вітаючи десантників із Днем захисника Вітчизни, наголосив, що 23 лютого – це особливий день для кожного чоловіка – від маленького хлопчика до досвідченого бійця. «День захисника Вітчизни – це данина поваги всім, хто готовий захищати рідну землю, своїх близьких, свій народ» - сказав Дмитро Колєсніков.

 «Армія робить з нас справжніх чоловіків. Тут пізнається ціна дружби, життя та честі. Я знаю, як багато це значить для кожного з вас, бо сам був у «гарячих точках». Як і ви мав честь бути «крилатим піхотинцем», - сказав Дмитро Колєсніков десантникам.

Губернатор розповів, що служба в армії (1990-1992) назавжди закарбувалося у пам’яті. «Це те, що кожного дня нагадує девіз                   повітряно-десантних військ – «ніхто, окрім нас» та надихає працювати заради миру на рідній землі та розвитку регіону», - сказав Дмитро Колєсніков.

Після урочистостей голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков разом із ветеранами Великої Вітчизняної війни та випускниками відвідали казарму та музей 25-ої окремої Дніпропетровської повітрянодесантної бригади, ознайомилися із зразками бойової, спеціальної техніки високомобільних десантних військ, стрілецькою зброєю на малому плацу перед клубом.

 

Також губернатор перевірив стан об’єктів навчально-матеріальної бази та хід проведення занять на повітрянодесантному комплексі.

Обласна влада на постійній основі надає шефську допомогу діючим військом частинам, які базуються на Дніпропетровщині. Зокрема, 25-тій окремій Дніпропетровській повітрянодесантній бригаді у 2012 році надано допомогу для ремонту покрівлі у казармі бригади.

Значна увага приділяється і військовим містечкам Гвардійське та Черкаське, у яких живуть сім’ї офіцерів. За підтримки Президента України Віктора Януковича вже прийнято рішення про передачу житлового фонду, об’єктів соціально-культурної сфери та інженерних мереж селищ міського типу Гвардійське та Черкаське в комунальну власність територіальних громад Новомосковського району. Це дозволить утримувати ці населені пункти з місцевих бюджетів. Вже вирішене питання з організацією безперебійного водопостачання до будинків мешканців селища, вжиті заходи щодо забезпечення дітей місцями у дитячих садках.


Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости