00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Новости

На Дніпропетровщині перевірять тарифи ЖКХ.

На Дніпропетровщині створена Робоча група, яка забезпечить перевірку економічної обґрунтованості тарифів на житлово-комунальні послуги, які були підвищенні органами місцевого самоврядування. Про це повідомили у департаменті житлово-комунальних послуг та будівництва облдержадміністрації.
До складу Робочої групи увійшли: департамент ЖКГ та будівництва облдержадміністрації, сектор у Дніпропетровській області Державної інспекції України з контролю за цінами та Дніпропетровське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України. 
Як повідомляє Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Робоча група була створена для контролю за справедливістю та економічною прозорістю встановлення тарифів житлово-комунальних послуг. Рішення  органів місцевого самоврядування щодо підвищення вартості тарифів, за результатами роботи Групи, можуть бутипереглянуті.
Нагадуємо, що Мінрегіон звернув увагу голів обласних державних адміністрацій на необхідності взаємодії з органами місцевого самоврядування з питань вартості тарифів ЖКП  та здійснення контролю за ними. Відтепер очільники  міст та районів узгоджуватимуть тарифи ЖКП з Мінрегіоном та інформуватимуть департамент житлово-комунального господарства та будівництва про зміну вартості цих тарифів упродовж року. Звітність надаватиметьсящосереди. 
Перевірка необхідності підвищення вартості тарифів ЖКП проходитиме відповідно до чинного Законодавства України. Робочою групою буде оцінена відповідність оплати житлово-комунальних послуг їх наявності, кількості та якості та визначена відповідність вартості тарифів ЖКП до розміру витрат на їх виробництво.
Довідка:
У 2011 році Президентом України Віктором Януковичем була створена Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг України.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю 

396

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости