00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Новости

Вілкул Олександр Юрійович включений в енциклопедію “Кращі Люди України”

Готується до друку II випуск щорічної енциклопедії “Кращі Люди України” і вже незабаром збірник з'явиться в бібліотеках та на полицях  книжкових магазинів країни. Учасником енциклопедії “Кращі Люди України” в цьому році став голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Вілкул Олександр Юрійович.

Олександр Юрійович Вілкул був призначений головою Дніпропетровської обласної державної адміністрації наказом Президента України Віктором Федоровичем Януковичем від 18 березня 2010 року. І не дивно, що саме йому було  довірено керівництво одним із перпективніших регіонів України, впродовж останніх п'яти років Олександр Вілкул входить до десятки кращих топ-менеджерів України.

Олександр Юрійович народився в Кривому Розі, закінчив Криворізький технічний університет у 1996 році, отримавши спеціальність - гірничого інженера. Ще під час навчання в університеті почав свою трудову діяльність, працюючи у кар’єрі Південного гірничо-збагачувального комбінату помічником машиніста, а згодом і машиністом екскаватора. Закінчивши університет, продовжував працювати на цьому підприємстві і досяг посади заступника генерального директора на ВАТ «Південний гірничо-збагачувальний комбінат» у 2003 році. У 2006 році був назначений директором гірничорудного дивізіону компанії «Метінвест Холдинг». З травня 2006 року по березень 2010 також  виконував обов'язки народного депутата України, та першого заступника голови комітету Верховної Ради України з питань промислової й регуляторної політики та підприємництва.

Серед пріоритетних напрямків діяльності Олександра Вілкула як голови облдержадміністрації - забезпечення економічного зростання та створення привабливого інвестиційного клімату в області. Протягом досить короткого проміжку часу губернатору вдалося досягти позитивних зрушень в економіці області. За темпами росту виробництва, обсягами реалізації продукції, за об'ємами залучених іноземних інвестицій Дніпропетровська область посідає перше місце в Україні.

Швидкими темпами відновлюється інфраструктура в районних центрах та селах області. З призначенням Олександра Вілкула на посаду голови облдержадміністрації почалась реалізація комплексної програми по капітальному ремонту та будівництву доріг. З його ініціативи за рахунок обласного бюджету в Дніпропетровську, Кривому Розі, Новомосковську, Павлограді, Нікополі та інших містах і районних центрах області ведуться масштабні роботи по ремонту доріг. Загалом у 2010 році на ці цілі з обласного і міського бюджетів було виділено понад 200 млн. грн. Це майже в 4 рази більше, ніж середньорічна сума, яка виділялась протягом останніх 5 років. В області активно впроваджуються програми по газифікації та водопостачанню населених пунктів.

Дніпропетровщина займає провідні позиції за більшістю показників економічного розвитку. У рейтингу Глобальної конкурентоспроможності, який склав Фонд «Ефективне управління» у партнерстві з Всесвітнім економічним форумом в Давосі, Дніпропетровська область посіла друге місце серед регіонів України.

Під керівництвом Олександра Вілкула Дніпропетровщина стала справжнім регіоном-лідером в Україні. Досягнутий результат є надійним фундаментом для подальшого динамічного розвитку економіки області.

Редакция портала www.dnepr.com

1371

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...
6
Mi (20-10-2010 09:35)
А Янукович тоже попал в книгу?А кто еще попал?
5
siyanieukr (20-10-2010 07:16)
Пресса,Справочник называется "Кращі люди України". Так при чем тут регион? И что лично указанный керуватель СОЗДАЛ? Интересно, а есть ли в справочнике Антонец? По моему мнению в справочник должны входить ЛИЧНОСТИ, которые СОЗДАЮТ, или РАЗВИВАЮТ НАЦИЮ! А Днепропетровск по уровню алкоголизма, наркомании, преступности и смертности на одном из первых мест. наверное это тоже заслуга керувателя. Или это скромно замалчивается?
4
Пресса (20-10-2010 01:07)
Я опровергаю Ваше мнение. В энциклопедию вошел регион и его руководитель. Их имена итак говорят сами за себя, им покупать себе звания не нужно.Если Вам данный участник не нравится, то предлагайте вашы варинаты. Постораемся учесть.
3
siyanieukr (19-10-2010 22:44)
Пресса,Вы пытаетесь меня убедить или оправдаться? Ни то, ни другое убедительно не получается. Как говорил Станиславский - НЕ ВЕРЮ!
2
Пресса (19-10-2010 18:59)
Кандидатура Александра Вилкула, как главы областной администрации Днепропетровска, была предложена редакции общественно-консультационной комиссией в состав которой входят представители общественных организаций и научные деятели. Говорить о заангажированности, когда речь идет региона Украины, необоснованно.
1
siyanieukr (19-10-2010 17:16)
За такие бабки, как у него, можно было бы и в книгу рекордов Гиннеса себя включить. Помелочился. Жалко бумаги - потом весь тираж придется уничтожить, как политически заангажированый

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости