00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Афиша

Виставка "Весняний джаз"

В четвер, 11 травня, в 18.00, картинна галерея "TELEGA" запрошує на урочисте відкриття персональної виставки "Весняний джаз" талановитої дніпропетровської художниці Наталії Ятел. 

 

Наталія народилася в 1979 році в місті Дніпро. Отримала широку художню освіту: закінчила Дніпропетровське художнє училище живопису (викладач Афанасьєв В.І), Харківську академію дизайну і мистецтв на кафедрі станкової графіки (викладач Яхин І.І). Брала участь в численних національних і міжнародних виставках. Наталя є лауреатом Тижня мистецтв в Берліні (2011) і тричі лауреатом міжнародної виставки Ukrainian Art Week в Києві і в Санкт-Петербурзі. Вона є учасником міжнародного фестивалю «Messir», в місті Маніса, Туреччина, тут вона була нагороджена Посольством України в Туреччині. Наталія є частим учасником Міжнародного пленеру, а саме - VENKOV-2012 в Чеській Республіці. Багато робіт Наталії знаходяться в приватних колекціях США, Норвегії, Японії, Ізраїлю, Туреччини, Португалії, України та Росії. Крім художнього профілю, Наталія також викладає уроки приватного живопису дітям і дорослим в Києві і Дніпрі, ілюструє книги і журнали.

 

Всіх шанувальників мистецтва та бажаючих познайомитися з творчістю і майстерністю Наталії Ятел будемо раді бачити у нас у гостях! 

 

Виставка відкрита з 11 травня по 11 червня.

 

Dnepr.com

 

375

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости