00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Афиша

25 сентября - 25 октября Выставка "Единство в разнообразии", Художественный музей

Выставка "Единство в разнообразии", Художественный музей

Мета виставки "Єдність в різноманітті" покликана розкрити національну самобутність культур народів, які проживають в Україні, крізь призму образотворчого мистецтва.
Дніпропетровський художній музей володіє унікальним зібранням творів українських, російських, білоруських, грузинських, вірменських, азербайджанських, молдавських, литовських, латвійських, естонських, єврейських художників.


І, не дивлячись на те, що представлені в експозиції роботи були створені майстрами, головним чином, у 70-80-ті роки ХХ століття, основні тенденції їх мистецтва, сформовані віковими традиціями, характером природи своєї Вітчизни, продовжують розвиватися і в сучасних умовах життя в єдиній України.


64 твори 52-х авторів, з якими знайомить нас виставка "Єдність в різноманітті", розкривають жанрову, тематичну і стилістичну різноманітність мистецтва художників різних національностей, відображають бажання підкреслити індивідуалізацію особистої творчої манери, пошуки власної неповторної пластичної лексики, зберігаючи при цьому єдність у намаганні виразити своєрідність життя, побуту свого народу, образу людини з притаманними тільки для певної нації особливостями зовнішності і особливостями характеру, показати, як неповторна у своїй красі рідна природа.


Разом з тим, виставка дає можливість переконатися, що справжня майстерність не замикається у світі особистих почуттів, не обмежується лише національною тематикою і стилістикою, а намагається через них вийти на рішення загальнолюдських проблем. Ця особливість мистецтва художників різних національностей робить його інтересним, зрозумілим і близьким усім народам, для яких Україна стала другою Батьківщиною.
 
25 сентября - 25 октября  Выставка "Единство в разнообразии", Художественный музей25 сентября - 25 октября  Выставка "Единство в разнообразии", Художественный музей25 сентября - 25 октября 2010 года; с 10.00 до 17.30
Художественный музей
ул. Шевченко, 21, тел.: 47-33-38, 47-32-65, 744-60-35 
 

1537

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus


Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости