00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Афиша

«Петриківський розпис – веселкова дорога мого життя»

В Дніпропетровському художньому музеї відкрилась виставка творів майстра петриківського розпису, викладача Петриківської дитячої художньої школи ім. Т.Я.Пати, члена Національної спілки художників України Лук'яненко Людмили Михайлівни. 

 

Петриківський розпис є мистецьким відбитком історії розвитку регіону, і своїми щорічними виставковими проектами Художній музей сприяє поширенню інформації про цю унікальну локальну традицію народного розпису, яку доносять нам як педагоги,так і художники Петриківки, що працюють в цьому жанрі. 

 

Людмила Лук’яненко народилась у 1965 році в с. Червонопартизанське, Царичанського району Дніпропетровської області. З  2003 року вона працює викладачем спеціальних дисциплін у Петриківській дитячій художній школі ім. Т.Я. Пати.  Творча та педагогічна діяльність майстрині  відіграє важливу роль в естетичному і художньому вихованні школярів.

 

Людмила Михайлівна з 2003 року — постійна учасниця обласних та Всеукраїнських художніх виставок, що проводяться Міністерством культури та туризму, а також Національною  спілкою художників України, у  Києві, Чернігові, Луцьку, Миколаєві, Одесі, Тернополі, Дніпропетровську. В2012 році нагороджена дипломом Книги рекордів України за участь у створенні найбільшого у світі (довжиною 12000 та шириною 80 см) ручного орнаментального розпису на бетонному паркані в центрі селища Петриківка.  У 2013 році брала участь у створенні орнаментального розпису найбільшого дерев’яного виробу – п’ятиметрової ложки у місті Києві, що також було занесено до Книги рекордів України.

 

На виставці представлено 30 оригінальних станкових декоративних панно,на прикладі яких простежується успадковування авторкою художніх традиції минулого. Водночас, у композиціях, завдяки природному відчуттю краси ліній і барв, художниця постійно винаходить і додає щось своє, унікальне, надаючи рослинно-квітковим мотивам своєрідної величі і чаруючої краси. В орнаментах панно  Людмила  майстерно компонує на квітковому тлі зображення птахів та ягід, вміло поєднує теплі та холодні тони. Кожна робота – це поетичне бачення навколишнього світу, це любов до рідної землі, людей, своїх вихованців. 

 

Всі бажаючі можуть відвідати виставку та приєднатися до цього свята національної культури.

 

Тел.: 056-744-60-35, 0562-47-33-38

 

Dnepr.com

 

501

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости