00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Афиша

29 ноября-16 декабря, Жара

29 ноября-16 декабря, ЖараЗ 29 листопада по 16 грудня у Дніпропетровському художньому музеї працюватиме виставка класичної та сучасної фотографії. В експозиції репрезентовано роботи Марлена Матуса і Вікторії Буйвід, котру до певної міри можна вважати ученицею Матуса.

Ім’я Марлена Матуса широко відоме в нашій країні і за кордоном. Він - найстаріший член Спілки фотохудожників України, котрий уплинув на формування цілої низки фотографів Дніпропетровська і котрому наше місто завдячує виникненню власної школи фотографії. На виставці «Спека» репрезентовано серію світлин Марлена Матуса, що він їх відзняв ще у середині 1970-х. Об’єднані назвою «Цивілізація», вони демонструють авторове бачення історії.

Вікторія Буйвід - наша землячка, котра нині мешкає у Росії, відома своїми успішними виставками у Нью-Йорку, Лондоні, Парижі та інших європейських містах. Для проекту «Спека» авторка використала свої дитячі фотоексперименти тих самих 1970-х, додавши до них картинки військових дій в Осетії 2008 року. «Надруковані на тканині і розписані вручну олією, ці роботи вже незрозуміло як ідентифікувати - чи то фотографія, чи то живопис» (Варвара Михайловська).

Фотопроект «Спека» напередодні буцімто імовірного кінця світу, який обговорює увесь світ, звертається до проблематики тривожного передчуття, вважають організатори експозиції.

 

Художественный музей
Адрес: ул. Шевченко, 21 , тел.: 744-60-35, 47-33-38

Время работы: понедельник – четверг 11:00 – 19:00 (касса до 18:30), суббота – воскресенье 10:00 – 18:00 (касса до 17:30). Пятница – выходной, первый понедельник месяца - сандень.
Вход: уточняйте

1487

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости