00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Афиша

28 января, TIME2BASS TOUR 2011, Тайм - Аут

28 января, TIME2BASS TOUR 2011, Тайм - Аут

28 января, TIME2BASS TOUR 2011, Тайм - Аут
TAPOLSKY
Ідеолог українського драм-н-бейсу, чиє им'я знайомо усім і кожному. Він постійно роботає над величезною кількістю дійсно цікавих і заслуговуючих на увагу проектів. Тільки за останній рік було зроблено: перший дабстеп трек у ротації на Kiss FM, ставший народною піснєю - ремікс на 'Пусти Мене' гурту 'Скрябін' разом із Jalsomino та лайв виступ на Pirate Station 2009. Спільний трек з X-Bass з вокалом та текстом Tapolsky зараз є хітом номер один на Kiss FM, відео кліп 'Ты Ушла На Драмнбейс' з Purple Unit та Sight MC на youtube став найпопулярніщим танцювальним українським відео.

PURPLE UNIT
Purple Unit безперечно є одним з найкращіх українських продюсерів та одним з найпопулярніших ді-джеїв. Він вже давно завоював прихильність слухачів за свої безсмертні хіти 'The Knights Who Say Ni', 'Dream Time', 'Secret Pain', 'Belch', 'Space Indigo'. Він продовжує працювати в студії та зовсім скоро обіцяє порадувати нас свіжими релізами.
Сети Андрія завжди відрізнялися цікавою та незвичною підбіркою музики, яка ніколи не обмежувалась тільки драм-н-бейсом, а також була наповнена самим цікавим н'ю рейвом та фіджет хаусом.

STINGER
Офіційно кращій драм-н-бейс ді-джей Харкова 2007-2009 років, один з кращіх драм-н-бейс ді-джеїв України, Stinger є резидентом вечірок Time2Bass та постійним учасником вечірок як у рідному Харкові так і по всій Україні. Завдяки своєму таланту та досвіду він був запрощений на Global Gathering, Pirate Station, Qiev Dance, Pirate Club Tour, Therapy Sessions Ukraine, Idеологія, Time2Bass Tour, який охопив понад 20 міст.
Його сеты - це квінтессенція самих різноманітних стилів драм-н-бейс музики від ліквід фанку та мейнстріму до тек-степу та неурофанку. Одно лише залишається незмінним: неповторна подача та бездоганна техніка.

D-White
Crafter
Freddy

ВХОД: 50 грн, с флаером (до 00.00) -40 грн

 

Тайм - Аут

Адрес: ул. Паникахи, 61, Тополь - Героев Сталинграда ж/м Тополь-3, рядом с кинотеатром Сичь

Тел.: (050) 340 27 14, 31-43-59, 777-15-77

Кухня: Европейская, Японская

 

698

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости