00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Афиша

Захід на вшанування пам'яті жертв Голокосту з нагоди 70-річчя звільнення бранців нацистського концтабору Аушвіц-Біркенау

вул.Леваневського 13, 

Будинок Вірменського культурного центру "Вардуі"

За довідками звертатися по тел.:+380 050 452 21 63

 

15 лютого відбудеться захід на вшанування пам'яті жертв Голокосту з нагоди 70-річчя від дня звільнення бранців нацистського концтабору Аушвіц-Біркенау. Захід пройде у будинку Вірменського культурного центру «Вардуі». 

Організатори: ГО Дніпропетровський центр вірменської культури «Оджах» та Український інститут вивчення Голокосту «Ткума».

Кожна невинно загублена людська доля залишає шрам на пам’яті цілого народу та має попередити повторення подібних трагедій у майбутньому. Сьогоднішні події свідчать, що світ ще не навчився вчасно попереджувати нові трагедії і тому є задача нагадувати суспільству про уроки історії, що стали трагедією для всього людства.

Нажаль, вірменський і єврейський народи поєднують не лише стародавня історія, але й жахливий злочин на протязі сучасності – «цивілізованого» ХХ сторіччя, який став чи не найкривавішім за всю історію існування людства. Заздалегідь сплановані та виконані з нелюдською жорстокістю злочини проти людства – Геноциди ХХ сторіччя – поставили під сумнів цивілізованість світу.

Жах концтаборів досі переслідує нас. Захід організований з метою віддати пошану жертвам Голокосту та розділити біль єврейського народу. Українці, вірмени, євреї мають спільними зусиллями боротися за пам'ять жертв Геноцидів ХХ сторіччя, щоб вони не стали марними і жоден народ більш не постраждав і не зазнав невиправних втрат.

Запрошуємо приєднатись до нас усіх бажаючих.

Dnepr.com

225

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости