00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Афиша

Вуличний університет в Дніпропетровську

Вуличний університет в Дніпропетровську«Вуличний університет» – це освітній проект нового формату «знання плюс, стіни мінус», що має на меті надати безкоштовно корисні знання без обмежень у вигляді стін чи оцінок. Стартував проект у різних містах України: у Львові (2012 рік), Ужгороді (2012 рік), Хмельницькому (2011 рік), Феодосії (2011 рік) за аналогією до подібних ініціатив у всьому світі.

Освітній проект «Вуличний Університет. Дніпропетровськ» дає можливість усім жителям міста отримати неупереджену кваліфіковану думку провідних фахівців у різноспрямованих галузях сучасної науки. Проходить у форматі вільної зустрічі на свіжому повітрі, відбувається двічі на рік – у травні й вересні, оскільки безпосередньо залежить від погодних умов.

Перша сесія «Вуличного Університету. Дніпропетровськ» стартує 17 травня 2014 року й триватиме протягом двох днів (17-18 травня 2014 року) у сквері імені Леніна, що за Дніпропетровською обласною державною адміністрацією – цей курс лекцій буде присвячено темі «Формування громадянського суспільства в Україні», що висвітлюватиметься провідними фахівцями в галузі гуманітарного знання (політологія, філософія, соціологія, історія, філологія, журналістика). 

 

Участь у проекті безкоштовна!

Dnepr.com

899

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости