00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Афиша

1 березня, Сольний акустичний виступ та презентація другої книги Олексія Ревенка

1 березня, Сольний акустичний виступ та презентація другої книги Олексія Ревенка

Мистецька аґенція „Арт-Вертеп” представляє:

Сольний акустичний виступ та презентація другої книги Олексія Ревенка

01 березня 19:00

Культурний центр Арт-Вертеп (вул. Червона, 11)
Вхід - 50 грн.

Про музику: Олексій Ревенко. Автор-виконавець, поет, композитор, музика якого славиться своїм умінням створювати простори. Музикант, який здійснив перетворення хітів ДДТ в інструментал, представивши російський рок з нового боку, більш мелодійним і тонким, ніж в звичному звучанні.

Пісенна творчість Ревенка - це лірика з проникливою мелодикою, соціальна тематика непримиренного борця проти дурості і несправедливості і філософська тема, де автор розглядає відбувається більш глобально.

„Гітариста і композитора Олексія Ревенка сьогодні добре знають шанувальники неокласики і неоромантики – стилів, які в Україні нині активно розвиваються поруч з таким явищем як пост-рок. Це – музика вдумливих людей, як правило молоді з базовою музичною освітою, яка ментально прагне пов’язати сучасні тренди з світовою класикою.” (Олександр Євтушенко)

Добра, світла, красива і трохи наївна музика - саме такі епітети приходять в голову, коли слухаєш Олексія Ревенка.

Відео:

https://youtu.be/FDrbMnoTTxkhttps://www.youtube.com/watch?v=kRLhqJIXz_0https://www.youtube.com/watch?v=abc_8KXPj6c&feature=related

Про книгу: З 1990 року Олексій виносить на суд слухача свої вірші та пісні. Навіть у ранніх з них яскраво виражена небайдужість автора до тематики устрою суспільства, незгоду з багатьма соціальними засадами, що калічать людську душу. Але разом з тим у віршах Ревенко багато лірики, ніжності і чуттєвості.

«Живая клетка злой эпохи», куди включені вірші 1990-98 років - погляд на події навколо, оспівування краси і любові, на противагу чому - хльостка поема «Музей умных лиц» та інші твори, де автор розмірковує про честь, гідність, культуру і жадібность людей. Збірка «Призма чесности», написана в Період з 1999 по 2003 рік: "Це спроба зняти маску з людини, з суспыльства; спроба подивитися, а що ж залишиться без маски. Когось це може налякати, а когось, навпаки, порадувати і наблизити до розуміння себе і самореалізації. "
Третя збірка «Моїй країні культура не потрібна» - це відвертий крик, адресований тим, хто здатний чути, хто ще «не знищений». В самій назві закладено сумний, але чесний висновок автора про долю свого народу.

У 2010 році про Ревенко і його багатогранній творчості зняли документально-публіцистичний фільм «Культурний опір». У цьому фільмі не тільки розповідається про тяжке становище нашої культури, а й пропонуються деякі способи виправлення ситуації. Будучи відомим рок-музикантом і композитором, Олексій Ревенко доносить зі сцени свої думки та ідеї. На його
концертах крім пісень можна почути і вірші. І в рок-культурі, і в акустичній неокласиці, і в джазі, а також у поезії і прозі він залишається вірним своїм принципам боротьби з попсотізаціей і знеособленням.
1 березня, Сольний акустичний виступ та презентація другої книги Олексія Ревенка434

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости