00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Афиша

20 травня, Концерт естонсько-українського фолк-бенду "Свята Ватра" арт-центр "КВАРТИРА"

20 травня, Концерт естонсько-українського фолк-бенду "Свята Ватра" арт-центр "КВАРТИРА"

20 травня, Концерт естонсько-українського фолк-бенду "Свята Ватра" арт-центр "КВАРТИРА"

Концерт естонсько-українського фолк-бенду "Свята Ватра"

арт-центр "КВАРТИРА"

20 травня о 20.00 в арт-центрі Квартира Мистецька а­генція Арт-Вертеп представля¤ концерт естонсько-українського фолк-бенду "Свята Ватра".

В Україні гурт презентуватиме новий подвійний альбом «Зілля зелененьке», що включає найкращі пісні¦, створені впродовж п’ятирічного «палання», а також документальний фільм «Pіha tuli» (естонською «свята ватра», режисер - Ерік Норкроос).

Цей фільм - історія оселення в Естонії§ українського фольк-рок музиканта Руслана Трочинського, створення гурту разом з естонськими музикантами, розповідь про значення і вплив гурту на естонську та українську фольк-музику, і взагалі - про співіснування життя та мистецтва.
Велика частина фі¦льму була відзнята влітку 2009 року під час фольк-експедиції гурту Румунією та українськими Карпатами.

«Всі українські пісні, які я пам’ятаю, – це від моєї  бабці, - говорить Руслан Трочинський. - Вона вчила мене любити Землю. В усьому є душа, - в природі, в камінні, в звірах, в птахах … Для нас дуже важливим є виступ саме в Україні».

«Свята ватра» - це коли запальний український тромбон в поєднанні з естонською дудою народжують феєричну, запальну, не-нордичну і дуже
чоловічу енергію; це особливий і харизматичний стиль гри на тромбоні, багатий вокал, грузинський «дудукі» та задля ритму - коса.

ПРО ГУРТ:

Рік заснування гурту - 2005. Найбільше випробовування - тур Балтійським морем влітку 2010 року на історичній естонській річковій баржі JіMMU: тритижнева морська подорож із більше ніж 20-ма людьми на борту 12-тиметрового дерев’яного вантажного судна, грандіозний досвід виживання, радість зустрічі з близькими й друзями в кінці мандрівки. Під час цієї подорожі учасники гурту відчули, що таке сильний вітер і розбурхане море, морська дружба та вміння у стернуванні та корабельній навігації. Нові враження вилилися в теми та емоції у наступних піснях та композиціях.

Разом із ще п’ятьма естонськими історичними суднами «Свята Ватра» пройшла вздовж узбережжя Латвії, Швеції, Аландських островів та Фінляндії, - із зупинками – естонськими фестивалями в багатьох портах. Головна подія фестивалю – вистава першого в світі ТЕАТРУ-ТіНЕЙ-НА-ВіТРИЛАХ під акомпанемент «Святої Ватри», старовинні естонські народні пісні в акустичному виконанні, часто без жодного підсилення звуку, і- величезне вогняне шоу.

Арт-центр Квартира (вул. Червона Площа, 3/1)
50 - попередній продаж
60 - у день концерт

Квитки за телефонами:
056 371 45 22
063 470 45 75
056-745-10-60
095-230-11-33

Арт центр Квартира

Адрес: г.Днепропетровск, Красная пл.,3-1
- - - - - - - - - - - - - - - -

t. 056 371 45 22

t. 050 42 11 304

https://artkvartira.dp.ua

 

https://community.livejournal.com/kvartira_ua

 

https://vkontakte.ru/club6351694
623

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости