00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Афиша

Діля і Орест

Діля і Орест

21 квітня о 19:00 у Дніпрі в арт-центрі «Квартира» відбудеться презентація нової платівки «22» від акустичного дуету "Діля і Орест".

 

Це другий альбом у довготривалій співтворчості співака і композитора Ділі та музиканта і мультиінструменталіста Ореста Криси.

 

Чому "22"? Вочевидь, це гра цифр – двоє музикантів до другого альбому створили 22 пісні. Між собою вони ще називають цей альбом літературним. Тому що майже всі тексти, за винятком декількох пісень, спершу були віршами. Тут є класика і модерн, лірика і філософські роздуми, фольклор, гумор і психоделіка. 

 

Робота над альбомом розпочалась ще до того, як в Україні почали стрімко розвиватись події, що призвели до Революції Гідності, а згодом і до війни на Сході України. В результаті тих подій до альбому додавались нові пісні, а деякі відкладалися до кращих часів. Музиканти глибоко переживали ті події та по мірі можливості приймали в них участь у якості волонтерів. Крім того, багато подій в особистому житті музик ставали на заваді роботи над музикою до альбому. Але на думку Ділі та Ореста це тільки пішло йому на користь, бо він набув цілісності та чіткої концепції. 

 

Особливе звучання альбому – цілковита заслуга відомого саундпродюсера Олександра Ходченка. Робота над звуком кожної композиції нагадувала роботу над картиною, де поступово з нарису вибудовувалась ціла палітра фарб-звуків.

 

20 квітня відбудеться реліз альбому у мережі. Платівку можна буде придбати в електронних магазинах, або на СD. Також Діля і Орест вирушають у концертний тур на підтримку альбому по Україні та Німеччині.

 

Ви почуєте пісні на вірші Тараса Шевченка, Григорія Сковороди, Богдана-Ігоря Антонича, Михайла Яцківа, Миколи Вінграновського, Ліни Костенко, Анатолія Секретарьова, Івана Малковича, Костя Москальця, Сергія Лазо, Юрія Дубінського, Тані-Марії Литвинюк, Андрія «Вар’ята» Білецького, Андрія «Фріла» Шалімова.

 

Додаткова інформація:

Офіційний паблік Діля і Орест www.facebook.com/eduard.orest/ 

Офійіцний паблік ДІЛЯ: www.facebook.com/dilyacomua/

Офіційний паблік Сонячна машина: www.facebook.com/TheSolarMachineBand/ 

 

21 квітня, 19:00

Дніпро, Троїцька Площа, 3

Арт-центр «Квартира»

 

Квитки: https://dnepr.kontramarka.ua/ru/dila-i-orest-prezentacia-novoi-plativki-40130.html

 

143

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости