00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Афиша

БРАТИ КАПРАНОВИ

БРАТИ КАПРАНОВИ

Оновлену музичну програму «Любіть українок» відомі українські письменники, видавці, музиканти Брати Капранови представлять у пабі "Підпілля Махно" (вул. Магдебурзького права, 4а).

 

Брати Капранови пояснюють, чому присвятили концерт саме українській жінці: «Зараз жінкам нелегко – може, навіть важче, ніж чоловікам. Бо на їхні плечі, окрім звичайних турбот, впала велетенська робота з допомоги українському війську, а крім того найскладніше – чекати та молитися за своїх бійців. Але кожна жінка все одно прагне душевного тепла та ніжності. І сподіваємося, отримає дещицю цього відчуття на нашому концерті».

 

Декілька фактів про концерт:

 

«Любіть українок» - це вірш Братів Капранових, присвячений Володимиру Сосюрі, котрий закликав любити Україну, та шкільній програмі з української літератури. Він став справжнім інтернет-хітом. Однойменну назву має музична програма, присвячена українським жінкам.

 

«Любіть українок» – практична порада від Капранових, адже «для того, щоб по-справжньому полюбити нашу державу, треба почати з кохання до українок, адже вони того варті!»

 

Музичний проект Братів – це потужна лірична нота і вишукана сучасна музика, сплетення репу із джазом, виконане на кобзі та піаніці, основане на міцному національному фундаменті, що робить продукт унікальним для українського ринку. Брати Капранови називають свою музику кобза-репом, і у такому стилі роблять рок, джаз, біт, боса-нову, реґґі, блюз, народні пісні. Виконують пісні на слова Олександра Ірванця, Сергія Татчина, Марії Бурмаки, Тараса Шевченка, переспівують Kozak System, OT VINTA і навіть AC/DC.

 

Довідка:

 

Брати Капранови – автори таких бестселерів, як «Мальована історія Незалежності України», «Щоденник моєї секретарки», «Веселих свят!», «Забудь-річка», «Кобзар 2000». Організатори низки провокативних (премія «Золотий намордник» – для іноземних посольств та «Золотий нашийник» – для вітчизняних державних установ; акція «Україна – зона культурного лиха»), неординарних (конкурс двійників Тараса Шевченка, Ніч Еротичної Поезії) та важливих заходів із промоції української книжки (книжкові виставки у Києві, Літературна Країна Мрій, письменницький автопробіг на День книжки, десант письменників у ВНЗ) тощо.

 

https://vk.com/event142541019

 

Dnepr.com

 

196

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости